Geloren - kloubní výživa pro psy

Zvažujete rekonstrukci bytu? Víme jak zařídit, aby se nestala vaší noční můrou!

23.2.2016
Kuchyň

Chcete zvýšit úroveň svého bydlení? Zastaralá koupelna už nevyhovuje vašim potřebám, nárokům, o její estetické stránce ani nemluvě? Nebo vás omrzel současný vzhled vašeho bytu? Nic v něm nefunguje tak, jak by mělo, a absolutně nesplňuje zásady dnešního pohodlného bydlení? Pak je nejvyšší čas na rekonstrukci! Neděste se – rekonstrukce nemusí být nutně synonymem pro noční můru.

Ať už se rozhodnete rekonstruovat koupelnu, bytové jádro nebo celý interiér bytu, přenechejte to odborníkům – ušetříte si tak spoustu problémů, energie, času a ve výsledku také peněz. Při provádění rekonstrukce svépomocí totiž můžete narazit na řadu úskalí a  chyb, které se mohou velmi podražit. Pokud ale dáte přednost profesionálům, kteří mají potřebnou odbornost i dlouholetou zkušenost s budováním nového bydlení, veškerá zodpovědnost leží na nich. Předejdete tak řadě možných komplikací, které se mohou objevit. Odpadne vám spousta starostí, nemusíte se trápit, jestli seženete elektrikáře, malíře či další řemeslníky nebo jestli se budou měnit ceny či domluvené termíny.

Obývák

Foto: bytexpert.cz

Obývák

Foto: bytexpert.cz

Naše firma BYTEXPERT s.r.o. Vám zařídí rekonstrukci od A až do Z, a nebudete již muset jednotlivé aspekty rekonstrukce řešit s nespočtem různých společností. Pomůžeme vám se vším od projektové dokumentace a vizualizace, přes bourací a řemeslné práce, výběr a dodání materiálu až po kompletní sladění interiéru, dokončovací práce a finální úklid. Zaručujeme kvalitně a profesionálně odvedenou práci celého našeho týmu – obkladačů, malířů, podlahářů, elektrikářů, zedníků i instalatérů, kteří jsou skutečnými špičkami ve svém oboru. Jsme rychlí, spolehliví, vstřícní a ochotní najít optimální řešení s ohledem na vaše požadavky i stav a velikost interiérů.

kuchyň

Foto: bytexpert.cz

Zkombinujeme vaše sny o novém bydlení s praktičností a funkčností konkrétního prostoru. Spolehnout se můžete na dodržení přesného termínu realizace i konečnou cenu zakázky. Ještě váháte, jestli se do rekonstrukce pustit? Kontaktujte nás a my vám zdarma poskytneme veškeré poradenství, včetně architekta a designéra, a vypracujeme individuální cenovou nabídku.

Dopřejte svému bytu nový kabát a splňte si představy o bydlení. S rekonstrukcí neotálejte. Až poprvé vstoupíte do „nového“, řeknete si, že to za to rozhodně stálo.

Andrea Malá                                                              

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook