Geloren - kloubní výživa pro psy

Znamení zvěrokruhu a jejich protějšky: Žena ve znamení Býka

30.6.2015
Foto: 123rf.com

Další na řadě v našem miniseriálu, který se týká znamení a ideálních partnerů, je žena v Býku. Jaká je? Co má ráda? A hlavně, kdo je její ideální partner a koho by měla naopak rychle poslat k vodě? V našem článku se dozvíte přesně to, co potřebujete.

Žena Býk a její vlastnosti

Tato žena je jemná, smyslná a srdečná. Miluje drahé a luxusní oblečení a její doménou je svádění. Potřebuje mít jistotu, že o ni partner stojí. Nechce neosobní nebo vypočítavý sex. Žena Býk je náročná milenka, která požaduje sexuální potěšení, romantiku a smyslnou atmosféru. Pokud nedosáhne sexuálního uspokojení u muže, nedělá jí problém jít ho hledat k ženám.

Žena v Býku má smysl pro pořádek, dobré jídlo, rodinu a domácí pohodu.

Jaký partner se k ženě ve znamení Býka hodí?

Beran

Mezi ženou v Býku a mužem v Beranu nemají dlouhodobé vztahy příliš velkou šanci na přežití. Oba se musí hodně snažit a chtít. Ovšem fyzická přitažlivost a sexuální spokojenost je u nich velká a sex si dokáží maximálně užít.

Býk

Dva Býkové si spolu mohou opravdu rozumět a mají tolik společného. Oba jsou šetrní, fyzicky se přitahují a časem dojde i jejich sexuální život k naprosté dokonalosti.

Blíženec

Seriózní vztah nebo nezávazný flirt. Býčice se často do Blížence slepě zamiluje. Jemu však mnohdy jedna žena nestačí a začne se nudit. Ona chce být milována plně a vyžaduje jeho veškerou pozornost. Pokud bude žena dostatečně rafinovaná, vztah vydrží.

Rak

Tento vztah by mohl poměrně dobře fungovat. Jejich vztah sice obvykle nezačíná láskou na první pohled, ale časem se může rozvinout. Je ovšem třeba být na pozoru. Rak je často dosti fixován na svou matku a Býkovi to může hodně vadit. V intimním životě je ona vášnivá, přímá a oddaná. On má zas mnoho fantazie. Vzájemně se opravdu dobře doplňují.

Lev

Tento vztah bude plný problémů. Jediné plus je to, že žena v Býku Lva obdivuje a je mu oddaná a věrná. Lev na oplátku miluje její humor a vlídnost. Velké potíže však způsobuje to, že on jí chce poroučet, vyžaduje komplimenty a to mu ona není schopná splnit. Opravdová zamilovanost ale překoná vše.

Panna

Téměř dokonalý vztah. Oba mají podobnou povahu a obdivují stejné věci. Zároveň jsou také realisté. Panna sice bývá poměrně kritická, ale žena v Býku naštěstí příliš chyb nedělá. Sex je pro oba báječný a vzájemně se doplňují. Buďte však opatrní. Muž v Panně potřebuje nejdříve poznat několik žen, než se usadí.

Váhy

Muž ve Vahách je velice šarmantní a snadno ženu okouzlí. Ona mu ráda podstrojuje a vaří to, co má rád. Jejich soulad nastává i v sexuálním životě. Jediný mráček na jinak čistém nebi může být žárlivost ženy v Býku a sklony Vah k flirtování a ponocování. Zde se budou oba muset učit kompromisům.

Štír

Tito dva k sobě patří. Když žena Býčice narazí na Štíra, ztratí hlavu. Jestliže z něj má pocit, že je tím pravým, zcela se mu oddá. Pokud půjde o skutečnou lásku, nebudou se podvádět. Navíc sex bude naprosto famózní a plný vášně.

Střelec

Tento vztah klapat nebude. Oba jsou příliš rozdílní. Střelci jsou trochu přelétaví a musí mít dostatek volnosti. Jenže žárlivá Býčice to moc dobře nenese a chtěla by ho mít doma. Ani v sexu jim to dvakrát neklape. Každý z nich má potřeby jiné.

Kozoroh

Tito dva jsou skutečně spřízněné duše. Oba potřebují ve vztahu citovou a finanční jistotu. Oba jsou trpěliví, oddaní a věrní. Co se týče intimního života, jsou ale velmi rozdílní. Ovšem něha a smyslnost ženy v Býku pomohou Kozorohovi se otevřít a vychutnat si společné milování se vším všudy.

Vodnář

Tito dva spolu nemají mnoho společného, ale přesto je pro ně společný vztah výzvou. Ona má ráda klid a pohodu, on zase naopak zábavu a vzrušení. Vodnáři nemají problém se změnami, ale ženy v Býku je přímo nesnáší. V sexu to také není moc dobré, přichází spíše frustrace a neuspokojení.

Ryba

Tady je vztah na velmi dobré cestě. Obě znamení mají rády klid a ticho. Nechtějí vyvolávat konflikty a zároveň umí dobře naslouchat. Žena v Býku nechce být dominantní a to je něco, co muži Ryby velmi oceňují. Jejich sex je přímo fantastický. Muži v Rybách mají ovšem někdy sklony ženu finančně i citově využívat. Je důležité si na to dát pozor.

Našly jste to, co jste hledaly? My doufáme, že ano. Příště se podíváme na znamení Blíženců. Na to, jaká žena v tomto znamení je, i na to, kdo se k ní hodí a proč.

Martina Mádlová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook