Geloren - kloubní výživa pro psy

Žhavý trend v líčení: Jak na bílé linky?

18.8.2016
Foto: pinterest.com

Bez černý linek byste nevyšla z domu za žádnou cenu? Nebo se jim vyhýbáte, protože vyžadují cvik a pevnou ruku? Ať tak, či onak – dnes vám představíme další trend letošního roku, kterým jsou bílé oční linky!

Černé linky rámující oko jsou již nesmrtelnou klasikou. Můžete je nosit prakticky kamkoliv a vždy budete vypadat velmi upraveně a klasicky.

Když už vás černá nebaví, pravděpodobně sáhnete po barevných tužkách na oči, které byly velmi populární hlavně v minulém desetiletí. Co když jste ale ještě neobjevila pomyslnou hranici, kam až můžete s tvorbou linek zajít? Pokud jste otevřená novátorskému přístupu a svěžímu vzduchu ve světě líčení, určitě vás nadchne jeden z trendů roku 2016, kterým jsou bílé oční linky.

Jak na ně?

Pro větší fixaci na tvář naneste bázi pod make-up. Dále sáhněte po obvyklém krycím make-upu, který by se měl barevně shodovat s barvou vaší pokožky. Poté zamaskujte kruhy pod očima a další nedokonalosti obličeje korektorem stejné nebo lehce světlejší barvy, než je váš krycí make up (světlejší korektor se hodí pro korekci tmavých kruhů a stínů pod očima). Tvář důkladně zapudrujte. Díky tomu bude váš make-up hezky držet i v průběhu dne.

Následuje obočí, které upravte běžným způsobem. Lze ho zvýraznit pomocí stínu, tužky, nebo za použití barvicího a fixačního gelu.

Na oční víčko naneste bázi pod oční stíny, nebo krémový oční stín v metalickém odstínu. Zvolit můžete například stříbrnou. Po nanesení na víčko naberte na štětec jemně růžový oční stín a umístěte ho do ohybu oka a rozetřete do ztracena. Následně zvýrazněte spodní linii řas za pomoci hnědého očního stínu. Tímto stínem také lehce ztmavte ohyb vrchního víčka. Díky tomu váš pohled nabere na intenzitě.

Pro tvorbu bílých linek můžete použít bílé tekuté linky, případně bílou tužku na oči. Linku můžete nakreslit samotnou tužkou či linkou, případně můžete použít zkosený štěteček, díky kterému bude vaše linka o něco preciznější.

Řasy zvýrazněte řasenkou. Můžete také doplnit umělé řasy, ale pro tento look nejsou podmínkou. Černou tužkou zvýrazněte spodní vodní linku. Díky tomuto kroku nebude vaše líčení působit příliš světlým dojmem.

Bronzerem vykonturujte oblast pod lícní kostí. Na lícní kost použijte rozjasňovač, díky kterému budete vypadat mladší a rozzářenější. Nakonec do středu mezi rozjasňovač a bronzer aplikujte svoji oblíbenou tvářenku. Celé líčení završte rtěnkou, případně leskem na rty.

Voilá – stylový vzhled zaručen!

Napsala Kateřina Umová

RelatedPost

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook