Geloren - kloubní výživa pro psy

Žhavý podzim: Zlatá 60.

2.11.2017
Foto: thats-the-way-it-was.tumblr.com

Ať už jsou 60. léta obdobím vašeho mládí, nebo zkrátka jen milujete módu a život oné doby, máme pro vás výbornou zprávu – tato éra vládne letošnímu líčení!

Šedesátá léta byla obecně velmi uvolněným obdobím. Mnoho z nás je má spojené například s hnutím hippies, sexuální revolucí nebo bláznivě barevnou módou a minisukněmi. Toto období je zkrátka spojeno s velkou vlnou nostalgie a ještě dnes má na naši společnost velký vliv.

A protože k pošmournému podzimu patří i hravá témata, letošním trendem je právě návrat k těmto kořenům.

Pojďte spolu s námi vyzkoušet ikonický look, který proslavil například jednu z prvních supermodelek – Twiggy!

Před zahájením líčení naneste na pleť pečující krém a nechte jej vstřebat. Na tvář naneste svůj obvyklý denní make-up a nedokonalosti zakryjte korektorem. Zaměřte se hlavně na zakrytí temných kruhů pod očima, akné a popraskaných žilek.

Z barevné palety stínů sáhněte po tělovém očním stínu, doporučujeme spíše světlejší odstíny než ty vyloženě ladící s tónem vaší pleti. Skvěle vám také poslouží světle hnědý či krémový stín. Naneste jej na celé pohyblivé oční víčko. Nemusíte se bát nanést silnější vrstvu produktu.

Vezměte tenký štětec a šedý oční stín. Jakmile na štětec nanesete barvu, aplikujte tenkou linku do celého ohybu oka. Pod linií spodních řas si podržte kapesník či ubrousek – díky tomu vám tmavý stín neopadá pod oko. Celou čáru lehce rozmažte, aby kontrast nepůsobil tak ostře.

Nyní sáhněte po černé tužce na oči či svých oblíbených linkách a namalujte linku podél celé linie horních řas. Linku dál neprotahujte. Pro zvýraznění řas můžete použít kleštičky. Nyní řasy přetřete svou oblíbenou řasenkou. Větší vrstvu si můžete dopřát i na spodní linii řas. Pro opravdový šedesátkový look se nemusíte zdráhat použít umělé řasy.

Po aplikaci umělých řas můžete horní linku jemně poupravit za pomoci černé tužky či linky tak, aby linka vypadala opravdu perfektně.

Na spodní linii řas naneste druhou vrstvu řasenky. Pokud máte menší trsy umělých řas, nalepte je na spodní linii řas. Pokud je nemáte, můžete je vytvořit za pomoci tužky či linek a zkrátka si je nakreslete.

Sáhněte po broskvové tvářence a zvýrazněte jablíčka na tvářích. Správné místo určíte tak, že se na sebe jednoduše usmějete.

Na rty naneste nude odstín lesku či rtěnky.

Nakonec celý obličej zapudrujte.

Kateřina Umová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook