Geloren - kloubní výživa pro psy

Zdraví z přírody

20.8.2016
dumbylinek.cz

Zdraví je to nejdůležitější, co člověk má. Přesto si s ním nejeden z nás nepěkně zahrává. Hektický životní styl, stres, neustálá psychická zátěž, nedostatek spánku – to všechno jsou pro náš organismus těžká břemena. Přidáme-li k tomu také nedostatečnou péči o sebe, problém je na světě. Přitom by stačilo tak málo – nezanedbávat prevenci, která je alfou a omegou pevného zdraví.

Doba jde dopředu, a dnes tak máme k dispozici nejmodernější lékařské přístroje, které dokážou vytvořit celkový obrázek o našem zdraví. Zcela neinvazivně, bezbolestně, rychle a přesně rozpoznají příčinu zdravotních problémů, a to dokonce až na úrovni genomu. Odhalí i skrytá stadia onemocnění, a umožní tak nemoc zastavit ještě dřív, než skutečně propukne. Před zdravotními obtížemi budete o krok napřed.

Správný jídelníček jako prevence

Pokud se chcete ubránit nemocem a uchovat si pevné zdraví do co nejvyššího věku, pak změňte svůj styl života. Více se hýbejte, hodně spěte a hlavně – soustřeďte se na svůj jídelníček. Vyhýbejte se jednoduchým cukrům, které vám nic dobrého nepřinesou, když sladit, tak přírodně, například oblíbenou stévií. Opravdoví gurmáni mohou vyzkoušet i netradiční kokosový cukr, který má nízký glykemický index a nenapodobitelnou lahodnou chuť s karamelovým nádechem. Hodí se ke slazení všech potravin, ideální je hlavně do nápojů.

Foto: dumbylinek.cz

Foto: dumbylinek.cz

Svůj pitný režim obohaťte o přírodní 100% ovocné šťávy z čerstvých plodů, které neobsahují cukr, barviva ani konzervační látky. Nejenže si skvěle pochutnáte, ale zároveň se přírodní cestou zbavíte i nejrůznějších zdravotních neduhů, pyšní se totiž velkým množstvím vitaminů, minerálů, stopových prvků a dalších zdraví prospěšných látek.

dumbylinek.cz

dumbylinek.cz

Jak se ubránit chorobám

Chcete-li posílit svou imunitu a pročistit tělo, vsaďte na zlato faraonů – olej z černého kmínu. Jeho silné léčebné účinky byly vědecky prokázány sice teprve nedávno, ale využíván je už více než 2000 let. Životně důležitý pro zdravé fungování těla je koenzym Q10. Nachází se v orgánech, jako jsou srdce, játra a ledviny, s přibývajícím věkem však jeho množství klesá. Proto je nutné přijímat ho prostřednictvím kvalitních doplňků stravy. Věnujte pozornost tomu, co dáváte svému tělu – rozhodně se vám to vyplatí.

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook