Geloren - kloubní výživa pro psy

Zbavte se mindráků a staňte se dokonalou nevěstou!

12.4.2017
wedding-2207211_1280

Každá nevěsta si přeje být tou nejkrásnější na světě. Aby si svůj velký den náležitě vychutnala, musí se cítit příjemně. Velký podíl na tom mají hlavně její svatební šaty, které jsou tím, co dělá nevěstu nevěstou. Vybrat ty pravé však zabere spoustu času, modelů je totiž k dispozici celá řada – ať už se to týká provedení, materiálů nebo barev.

Svěřte se odborníkům

Přestože správný střih šatů dovede udělat s postavou doslova divy, někdy to nestačí a budoucí manželka si nepřipadá atraktivní. Trápí jí například velké bříško nebo naopak malá prsa. Když diety ani žádné krémy či pilulky nezabírají, zkuste na to jít jinak. Přece jen dnes žijeme v 21. století, takže možností je víc. Zahodit mindráky za hlavu a vylepšit vaši postavu můžete díky plastické chirurgii. Do rukou šikovných lékařů se svěřuje čím dál více lidí, kteří chtějí navrátit sebevědomí.

Krásný dekolt

K nejžádanějším zákrokům estetické chirurgie patří bezpochyby plastika prsou. Ňadra totiž dělají dámám mnoho starostí, právě ona jsou totiž považována za symbol ženskosti. Protože se jedná o velký krok, mohou vás provázet pocity obavy a nejistoty. Je tedy důležité, aby lékař nejen zhodnotil váš zdravotní stav, ale také důvody, které vás k zákroku vedou, a vysvětlil vám průběh celé operace včetně jeho důsledků. Pokud se ji rozhodnete podstoupit, vyberte si osvědčenou kliniku. Ta zásadně ovlivňuje konečný výsledek, tak ať se můžete pyšnit dekoltem snů – a to nejen ve svatebních šatech.

Dokonalá postava

Oblíbeným zákrokem estetické chirurgie je také liposukce. Ta je ideální především v případě, kdy bojujete s problémovými partiemi, jako je břicho, stehna, hýždě nebo boky. Neřeší tedy obezitu, ale disproporce postavy, které jsou způsobené přebytečným množstvím tuku. Trápí-li vás naopak povislá kůže, pak vám pomůže plastika břicha. Ta už se však provádí v celkové anestezii a nutná je také dvou až čtyřdenní hospitalizace. Za výsledek to však stojí, protože „plandající“ břicho, které se vyskytuje například po těhotenství nebo výrazném zhubnutí, rozhodně žádnou velkou parádu neudělá. Tak se přestaňte trápit a získejte konečně postavu svých snů!

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook