Geloren - kloubní výživa pro psy

Zaručuje finanční nezávislost šťastné manželství?

10.9.2017
Foto: 123rf.com

Doby, kdy dívky musely říkat „ano“ mužům, kteří jim byli leckdy předurčeni již v plenkách, jsou již dávno pryč. Muži, se kterými se měly dělit o manželské lože, se jim hnusili a často si k nim nenašly důvěru ani po dlouholetém manželství. Ale co bylo komu po tom?! Hlavně, že děvčata byla nadosmrti finančně zabezpečená! Samozřejmě někdy měly štěstí a vynucená láska se po nějaké době skutečně dostavila. My však buďme rády, že ve většině civilizovaných zemí je tento zvyk již dávno za zenitem…

Mladé dívky v současnosti dobrovolně vyhledávají movité partnery

V současné době mnohé dívky tiše sní o bohatých partnerech, kteří by jim zajistili úžasnou budoucnost, přičemž často ani nehledí na věk svého případného partnera, a tudíž zakládaní rodiny berou na lehkou váhu. Láska, děti a rodinné zázemí tak často ztrácejí na hodnotě a do popředí se dostává jenom finanční stránka. Takové dívky netouží po práci, ale po celoživotním lenošní a utrácení peněz. Pokud se někomu takový styl života líbí, proč ne? Kam se ale vytratily základní lidské hodnoty včetně touhy po spalující lásce a vášni? S o 40 let starším zabezpečeným chlapem si mladá holka jenom těžko prožije nekonečné noci plné žhavého sexu. Nemluvě o jiných koníčcích, jiném pojetí lásky, jiné životní filosofii atd.

Manželství by vždy mělo být primárně otázkou lásky, nikoliv materiálního zabezpečení

Určitá finanční nezávislost je v každém manželství namístě, její nedostatek však v uzavření manželství v žádném případě nebrání. Na prvním místě by totiž vždy měla být láska! Bez lásky vaše manželství dlouho nepřežije a zákonitě přijdou velké problémy. Přestanete si dočista rozumět, váš bohatý partner vám může začít vyčítat, že nic neděláte, přestane si vás vážit a vy si najdete mladého sexuálně výkonného milence. Možná zatoužíte i po dětech a váš partner vzhledem k jeho věku bude kategoricky proti. Veškeré ženské touhy, jako je vášeň, láska, porozumění a šťastná rodina s dětmi, které se každá z nás snaží v průběhu života naplnit, tak mohou ve vašem případě přijít úplně vniveč. Po pár letech manželství, které jste uzavřela z mladistvé nerozvážnosti v touze neustále si užívat, vás může přepadnout hluboká deprese z promarněného života.

Manželství s mužem, který nemá nic, přišel o práci, ale zoufale vás miluje, jste s ním šťastná, může být mnohem šťastnější než s kdejakým miliardářem. Ve dvou se to lépe táhne a při vzájemné podpoře zase začne svítat na lepší časy, a i kdybyste neměli nějakou dobu ani pomalu co jíst, hlavu vzhůru! Vždyť to nejkrásnější, co může být, je pocit vzájemné blízkosti a lásky!

Neměňte materiální zabezpečení za životně důležité hodnoty, které mají skutečnou cenu!

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook