Geloren - kloubní výživa pro psy

Zaměřeno na prádlo – staňte se valentýnskou bohyní

11.2.2016
Foto: 123rf.com

Únor je pro mnoho žen ekvivalentem pro svátek svatého Valentýna. Mnoho z nich dlouhodobě spřádá plány, jak co nejlépe překvapit a potěšit svého miláčka. Zapomeňte na dorty ve tvaru srdce a plyšové medvídky. Potěšte sebe i svého milovaného koupí nového sexy prádélka!

Svatý Valentýn dlouhodobě platí za svátek všech zamilovaných. I přesto, že se v naší zemi nepovažuje za tradiční svátek, své příznivce si díky globalizaci našel.

V tento den si snad žádná žena nepřeje být sama. Během dne dychtivě vyčkává na zamilované vzkazy, čokoládu a později romantický večer ve dvou s velkou kyticí růží… Většina mužů však tento svátek příliš nechápe. Z jejich pohledu je mnohem lepším důkazem lásky opravený vodovodní kohoutek v koupelně či přivrtaná polička. Touhy mnoha žen v tento den zůstávají nenaplněny.

Jak svého milého zaručeně inspirujete k romantickému chování? Pojďte se s námi podívat!

Růžové pokušení

Jste příznivkyní klasické barvy zamilovaných? Pak vás jistě potěší toto body z růžové krajky!

Bodýčka v dnešní době zaznamenávají velký boom. Ať už jsou celokrajkové, nebo jen krajkou vyšívané, tímto modelem svého muže velmi mile překvapíte. Ne nadarmo se krajková bodýčka v průzkumech usadila na prvních příčkách toho, co by si pánové tvorstva přáli vidět na své partnerce!

K tomuto outfitu se skvěle hodí barevné lodičky z lesklého materiálu. A že byste si je ven nevzala? Kdo řekl, že některé věci nemohou sloužit účelům čistě soukromým?

Náš tip: K tomuto body se bude skvěle hodit jednoduchý šperk. Chcete-li zapůsobit, zvolte bílé kamínky!

Růžové sexy prádlo

Krajkové body lze zakoupit v prodejnách H&M za 799,-, šperk lze zakoupit v internetovém obchodě Juvelora.cz za 749,- a lodičky lze zakoupit v prodejnách Stroll za 2421,-

Tajemná

Chcete svého milého překvapit, ale váš vkus je trochu konzervativnější? Pak vám jistě skvěle poslouží tato krajková košilka a sexy krajkové nohavičky!

Krajková košilka je v dnešní době považována za jakousi stálici v oblasti prádla. Může být nudná, ale i proklatě sexy! Pod průsvitným dílem košilky krásně vynikne černé krajkové prádlo. V tomto případě nesmí chybět černé lodičky s otevřenou špičkou a šperk, který dokonale upoutá pozornost na váš svůdný dekolt.

Náš tip: Mnoho mužů sní o samodržících punčochách. Nic není tak sexy jako objev krajkového lemu obepínající vaši nožku.

Tajemné sexy prádlo

Zlatý šperk Swarovski lze zakoupit v internetovém obchodě Vivantis.cz za 2650,-, krajkovou košilku lze zakoupit v prodejnách H&M za 599,-, krajkové kalhotky lze objednat v internetovém obchodě Victoria’s Secret za 699,-, černé lodičky lze objednat v internetovém obchodě Botovo.cz za 758,- a černé samodržící punčochy lze zakoupit v prodejnách Lindex za 249,-

Minimalistická

Na světě existují ženy, které si na krajku příliš nepotrpí a volí spíše hladké materiály. Lze tyto dva protiklady spojit a docílit bezchybného modelu? Jistěže lze!

Toto modré prádlo splňuje obojí. Povrch podprsenky je hladký, pouze doplněn o krajkové detaily. Díky tomu bude tato podprsenka skvěle fungovat i při běžném nošení, kdy se textura krajky nebude rýsovat na vašem denním oblečení. Nohavičky svým hladkým povrchem bez textury skvěle korespondují s podprsenkou.

Ovšem – co jsme na prádle ubraly, doženeme jinde! V tomto případě extravagantními lodičkami v metalické barvě.

Náš tip: K tomuto modelu si smíte dovolit dramatičtější doplňky. Třeba tento náhrdelník a náušnice s bílými krystaly.

sexy prádlo

Metalické lodičky lze zakoupit v internetovém obchodě Bootie.cz za 399,-, šperky lze objednat v internetovém obchodě Svetshopaholiku.cz za 349,- a podprsenku a kalhotky lze zakoupit v prodejnách Lindex za 799,- a 349,-

Osudová

Jste žena, která přesně ví, co chce? Jste dominantní a sebevědomá? Pak máme model přímo pro vás!

Pokud splňujete předchozí atributy, nebo byste si tuto roli ráda vyzkoušela, jistě vás toto krajkové body nadchne.

Bodýčky a jejich rolí ve fantazii mužů jsme se zabývaly výše. Toto body se však od toho předchozího velmi liší. Smyslné pásky na vašem těle mu ukážou, kdo je paní celé situace. A černá krajka zase neukáže příliš mnoho.

K tomuto modelu velmi doporučujeme zakomponovat šperky s červeným detailem.

Náš tip: Červené boty jsou v tomto případě sázkou na jistotu. Váš muž bude jistě zbožňovat zem, po které kráčíte.

Sexy prádýlko

Černé body lze zakoupit v prodejnách H&M za 949,-, šperky Swarovski lze objednat v internetovém obchodě Sperky.cz za 3190,- a rudé lodičky lze zakoupit v prodejnách Office Shoes za 1390,-

Svatý Valentýn může mít mnoho podob. I přesto, že chcete potěšit svého milého koupí prádla, bot či šperků, prokazujete službu i sama sobě.

Věděla jste, že mnoho mužů by si přálo, aby byla jejich žena občas trochu sobecká a udělala radost sama sobě? Vaše sebevědomí se vám později zúročí. A třeba místo kytice růží vás příště partner překvapí s krabičkou ukrývající nějaký nádherný šperk!

I Marilyn Monroe věděla, že diamant je nejlepším přítelem každé ženy!

Nevěříte? A už jste to zkusila?

Kateřina Umová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook