Geloren - kloubní výživa pro psy

Záleží na velikosti? S jakým typem penisu máte tu čest

31.12.2017
Foto: 123rf.com

Také jste si už někdy položili tak častou otázku, zda na velikosti penisu záleží? Podle statistik a vědeckých výzkumů vás odpověď žen překvapí. Podívejte se, co ženy opravdu chtějí, jaké druhy penisu existují a jaký typ je ten nejpřitažlivější.

Jako puzzle

Ženy se uvnitř liší, stejně jako každý muž má úplně jiný penis. Důležité je znát výhody a nevýhody svého penisu, a poté vědět, jaká poloha je vhodná pro ideální uspokojení obou. Zároveň může žena potkat muže, který jí dovnitř přesně padne a bude sedět tvarem, délkou a také průměrem zcela ideálně. Souhra anatomie je tak mnohdy důležitější než samotná délka penisu.

Druhy penisu

 • Tenký penis

Pokud má muž tenký penis, nedosáhne tření o vaginální stěny. Je vhodné, pokud partnerka stiskne stehna k sobě a dochází tak k lepšímu tření. Skvělá je také psí poloha, nebo když žena leží na zádech a zvedne nohy.

 • Široký penis

Tento penis je příjemný na dráždění, ale jeho nositel musí být opatrnější, jak při orálním, tak při běžném a také análním sexu, aby partnerku nezranil. Ideální jsou polohy, kdy si žena kontroluje hloubku, úhel a také tempo průniku. Nejvhodnější je poloha lžiček.

 • Průměrný penis

Ideální je průměr, kdy délka i šířka penisu nejsou nijak dramaticky velké, ale ani malé. Tento penis se dokáže přizpůsobit jakékoliv poloze. Mezi oblíbené patří pevný a rovnoměrný penis s výrazným žilkováním.

 • Mikropenis

Malý penis, který je nazýván mikropenisem, trápí malé procento mužů. Je dlouhý do 3 centimetrů v erekci a jeho velikost je daná menším množstvím testosteronu během vývoje. Tito muži by měli vyhledávat polohy, které slibují hluboký průnik. Například poloha na pejska či misionář s polštářem pod partnerkou nebo jejíma nohama nahoře.

 • Ohnutý penis

Vědci zjistili, že mírné zakřivení má každý penis a při pohlavním styku se penis adaptuje bez komplikací. Je to dáno tím, že vagína je měkký, poddajný a přizpůsobivý pohlavní orgán. Ohnutí penisu může být někdy i příjemné a způsobovat tření na bočních, horních nebo dolních partiích uvnitř partnerky.

 • Dlouhý penis

Pokud máte doma partnera, který se pyšní dlouhým penisem, můžete potvrdit, že nemusí být vždy příjemné mít pocit, že máte partnerův penis až v žaludku. Nejvhodnější poloha je na koníčka, kdy je žena nahoře a sama si udává tempo.

Další zajímavosti ze světa erotiky

 • Průměrná vagína je hluboká pouze sedm až deset centimetrů, přitom důležitý bod G se nachází jen pět centimetrů hluboko.
 • Průměrná šířka vagíny se pohybuje okolo tří centimetrů a nervová zakončení jsou pouze v první třetině vagíny.
 • Při otázce, na co se ženy dívají a čemu u penisu věnují pozornost, nejvíce žen odpovědělo, že hlavní roli hraje celkový dojem. Poté ochlupení, šířka penisu, vzhled kůže a následně tvar žaludu a v neposlední řadě také délka a vzhled varlat.
 • Průměrná délka ztopořeného penisu je okolo třinácti centimetrů, v klidu pak okolo deseti.
 • Podle vědeckých výzkumů jsou muži schopní dosáhnout opětovné erekce po orgasmu zhruba za dvě až dvacet minut.
 • Žádný penis není úplně rovný. Vždy se naklání na jednu stranu.
 • Průměrný mužský orgasmus trvá šest vteřin, u žen je to třiadvacet vteřin.

Jaký typ penisu se nejvíce líbí vám?

Michaela Michalíková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook