Geloren - kloubní výživa pro psy

Vyzkoušeli jsme za vás: Braun Silk-epil 9

28.11.2017
Foto: 123rf.com

Jestli vám někdo tvrdil, že epilace je úplně bezbolestná, pravděpodobně vám lhal. Vytrhávání chloupků si vysloveně neužívá asi žádná z nás. S tím správným epilačním strojkem však můžete své nepohodlí snížit na absolutní minimum. Odměnou vám bude dlouhou dobu hladká pokožka. A který přístroj zvolit? My jsme za vás vyzkoušeli Braun Silk-épil 9 od značky Braun.

Braun Silk-epil 9 není jen epilační strojek, ale díky vyměnitelným hlavicím ho můžete používat také na peeling, čištění pleti či v boji proti celulitidě. Sama si vyberete, zda vám vyhovuje epilace spíše za sucha nebo ve vaně, a pak už si můžete užívat hladkou pokožku bez zarůstajících chloupků po několik týdnů.

Epilace pro každého

První zkušenost s epilací může být poměrně nepříjemná. Pokožka není na vytrhávání chloupků zvyklá a ze začátku na něj možná bude reagovat zarudnutím či pálením. Braun na to však myslí a nabízí možnost výběru rychlosti a krytu epilační hlavice. Pomalejší rychlost je vhodná pro začátečníky či ženy s citlivější pokožkou a masážní krytka se postará o co největší pohodlí.

Zkušenější dámy mohou využít vyšší rychlost a hladkou krytku, která sice kůži nepromasíruje, ale zato poskytuje přímý kontakt mezi epilační hlavicí a pokožkou a zbaví vás tak chloupků mnohem účinněji. Balení také obsahuje speciální krytku pro epilaci chloupků v oblasti obličeje.

Už ani chloupek

Foto: Braun.cz

Foto: Braun.cz

Znáte to – sedíte u bazénu nebo v sauně a najednou si všimnete pár chloupků kolem kotníku, které jste při zásahu žiletkou omylem vynechala, protože zkrátka nemáte ve sprše či ve vaně dostatek světla. Přesně těmto chloupkům teď můžete zamávat. Na strojku je totiž chytrá dioda, která vám na epilaci krásně posvítí. Díky ní už nevynecháte ani jeden chloupek.

Řada žen epilaci zavrhuje kvůli tomu, že je potom trápí zarůstání chloupků. Strojku Silk-epil 9 však stačí vyměnit epilační hlavici za masážní a problém je vyřešen. V balení najdete exfoliační kartáčky na masírování pokožky. Používejte je jednou týdně na vlhkou pokožku se sprchovým nebo peelingovým gelem. Masáží odstraníte odumřelé kožní buňky, které zarůstání způsobují.

Hladká pokožka i pleť

Jako by toho nebylo málo, najdete v balení i nástavec pro hloubkovou masáž. Používat ho můžete při sprchování či koupání společně s peelingem, nebo za sucha s tělovým krémem či masážním olejem. Příjemnou masáž můžete opakovat i několikrát týdně a zlepšit tak texturu pokožku a snížit viditelnost celulitidy. Třešničkou na dortu je potom speciální masážní hlavice se sadou kartáčků na čištění pleti, které odstraní účinně veškeré nečistoty. Používejte společně s čistícím gelem a již brzo by se měly dostavit výsledky v podobě hladší pleti s menším množstvím nedokonalostí.

Jaký je verdikt?

Výhody:

  • Možnost volby rychlosti a vhodné krytky
  • Svítilna zlepšuje viditelnost i drobných chloupků
  • Může se používat ve vodě i za sucha
  • Obsahuje kartáče proti zarůstání a čistící a masážní hlavice
  • Hladkou pokožku si budete užívat opravdu dlouho!

Nevýhody:

  • Epilace může být zezačátku trochu nepříjemná, než si pokožka zvykne
  • Velké množství nástavců vypadá na první pohled složitě (na druhý už ale ne)
  • Zřejmě už nenajdete využití pro vaši žiletku

Epilátor je dostupný zde: http://bit.ly/2BbCoQG

Za nás tedy rozhodně ano. A co říkáte na nový Braun vy?

Iveta Karousová

 

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook