Geloren - kloubní výživa pro psy

Vyzkoušeli jsme pro vás zdravé raw food od Secret of Raw!

21.5.2015
Foto: secretofraw.cz

Zdravá strava se v dnešní době společně se cvičením řeší mezi ženami čím dál tím více a nás velmi těší, že vás můžeme přivítat u první exkluzivní recenze raw food od společnosti Secret of Raw!

Secret of Raw je koncept zdravého stravování, které má pozitivní dopad na vaše tělo i duši. Raw food, tedy syrová strava, je nejen zdravá, ale i obohacující, pestrá a zábavná! Chcete si i vy udržet krásné, mladé a zdravé tělo? Pojďte si s námi projít zdravé dobroty, které jsme díky Secret of Raw mohli vyzkoušet, a uvidíte, že jíst a mlsat se dá i zdravě!

Ovocné plátky

Jako první bychom vám rádi představili ovocné jahodové plátky s chia semínky, karamelové plátky s jablkem a skořicí a banánové plátky s mandlemi a vanilkou.

Gourmet jahodové plátky

Foto: secretofraw.cz

Foto: secretofraw.cz

Plátky mají výbornou a osvěžující chuť plnou jahod. Věřte, že u jednoho kousku nezůstanete. Jakmile ochutnáte první plátek, už se vám budou sbíhat sliny na další. Sladkokyselá až štiplavá chuť je opravdu příjemná a výrazná. Navíc jsou plátky doplněny o superpotravinu chia semínka. Plátky jsou slazeny agáve a nikoli cukrem, za což tleskáme. Našli jsme dokonalou svačinku a produkt, který zažene chuť na sladké a navíc prospěje vaší figuře!

Tip: Jahodové plátky jsou ideální po sportu na doplnění zdravých cukrů nebo je můžete mlsat jen tak na zahnání chutě na sladké – a to bez jakýchkoli výčitek.

Hmotnost: 45 g

Složení: jahody, agáve světlé, máta, chia semínka

Alergeny: 1, 5, 8, 9, 10, 11

Cena: 79 Kč

Kde můžu koupit: http://eshop.secretofraw.cz/epages/fm43330cz.sf/cs_CZ/?ObjectID=402629&ViewAction=ViewProduct

Karamelové plátky s jablkem a skořicí

Foto: secretofraw.cz

Foto: secretofraw.cz

Šťavnaté plátky s jablíčky a skořicí mají výraznou chuť, ze které poznáte, že ingredience jsou opravdu kvalitní. S ohledem na složení je hlavní složkou jablko, plátky jsou tedy sladké, avšak mají jedinečnou chuť.

Tip: Máte ráda jablkové křížaly? Vyzkoušejte je ve zcela nové podobě!

Hmotnost: 45 g

Složení: kešu, lněné semínko, cuketa, jablka, olivový olej, sušená rajčata, citrónová šťáva, rozmarýn, tymián, provensálské koření, sůl

Alergeny: 1, 5, 8, 9, 10, 11

Cena: 55 Kč

Kde můžu koupit:

http://eshop.secretofraw.cz/epages/fm43330cz.sf/cs_CZ/?ObjectID=402552&ViewAction=ViewProduct

Gourmet banánové plátky s mandlemi a vanilkou

Foto: secretofraw.cz

Foto: secretofraw.cz

Sametově jemná chuť ovocných plátků s banánem, mandlemi a vanilkou je skutečným potěšením pro ty, kteří mají rádi sladké, ale také svoji postavu. Jsou totiž slazené kokosovým cukrem. Bohatá chuť banánu se skvěle snoubí s křupavými kousky mandlí a vanilkou. Těmto ovocným sušeným plátkům zkrátka podlehne úplně každý!

Tip: Vezměte si s sebou na cesty do kabelky banánové ovocné plátky s mandlemi! Rychle zaženou menší hlad i chuť na sladké.

Hmotnost: 45 g

Složení: banán, citrónová šťáva, vanilkový extrakt, sekané mandle, kokosový cukr

Alergeny: 1, 5, 8, 9, 10, 11

Cena: 55 Kč

Kde můžu koupit: http://eshop.secretofraw.cz/epages/fm43330cz.sf/cs_CZ/?ObjectPath=/Shops/fm43330cz/Products/sor-011

Na závěr…

Na ovocných plátcích je hlavní výhodou jejich zdravé složení a výborná chuť. Navíc si je můžete objednat v mnoha příchutích, které máte ráda. Bohužel tyto produkty nenalezneme běžně v obchodech se zdravou výživou a jejich cena je vyšší, než byste možná chtěla. Pokud ale chcete dobře vypadat a zdravě se odměňovat, občas se hodí do sebe investovat.

Tereza Obořilová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook