Geloren - kloubní výživa pro psy

Využijte efektně prostor pod schodištěm

10.5.2017
Foto: homedit.com

Prostor pod schodištěm skýtá mnohé možnosti využití! Nemusí se jednat o pouhý odkladní prostor pro kabáty a boty. Na hranu schodiště se dají napasovat dveře, a tak vytvoříte další prospěšný úložný prostor. Pod schodištěm můžete udělat domeček pro svého psa nebo praktickou spižírnu. Pod schodiště můžete umístit televizor, pracovnu, pračku se sušičkou, nebo tam dětem vytvořit bunkr, případně čtecí koutek. Možností je spousta. Tak vybírejte s námi.

Pod schodiště se dá skvěle ukrýt jízdní kolo, kočárek anebo sezónní záležitosti, jako třeba sáňky, boby nebo brusle či jiné sportovní náčiní.

Foto: simplesdecoracao.com.br

Foto: simplesdecoracao.com.br

Nejen miniaturní, ale i větší pracovna se může nacházet přímo pod schodištěm. Na prodlouženém schodu – mramorové desce – lze zřídit stůl, který slouží jako pracoviště.

Foto: homeadore.com

Foto: homeadore.com

Moderní vzdušně řešené schodiště umožňuje zřídit pod ním příjemné a překvapivě i vzdušné posezení.

Foto: konahem.com

Foto: konahem.com

Jak je vidět, pod schodištěm se může ukrývat i velmi zdařile provedený krb. Příjemnou pohodu vytvoří krb nejen v sychravém podzimu anebo za tuhé zimy. Jeho sálající teplo se může hodit klidně i v některé jarní či dokonce letní večery.

Foto: cushionsource.com

Foto: cushionsource.com

Příjemný a útulný čtenářský koutek, to je něco pro malé kluky a holky. Chcete-li udělat radost, zbudujte jim pod schodištěm něco jako skrýš.

Foto: architecturendesign.net

Foto: architecturendesign.net

Pod velkým schodištěm se toho schová! Takový úložný prostor hned tak nezaplníte, nebo snad ano? Sezónní oděvy, nářadí, vyřazené dětské oblečení, zimní obuv nebo věci potřebné pro nejrůznější hobby činnosti, to všechno tu může najít svoje místo.

Foto: stairacase-renovations.co.uk

Foto: stairacase-renovations.co.uk

Perfektní botník a prostorná šatna, kterou vám budou všichni závidět. V tomto případě je třeba umístit výsuvné skříňky na dobře zvolené pojezdy, a hned získáte více prostoru.

Foto: ethanabramson.com

Foto: ethanabramson.com

Toto řešení je jasné na první pohled. Misky na vodu a granule prozradily všechno. Jen ten dokonalý pořádek jako by naznačoval, že na domácího mazlíčka se majitelé tohoto bytu teprve připravují.

Foto: weibo.com

Foto: weibo.com

Pěkné poležení u okýnka, i tak může vypadat elegantně a přitom funkčně zařízený prostor pod schody. Dostatek denního světla, několik pohodlných polštářů a dobrá knížka k tomu – ideální kombinace.

Foto: socialcafemag.com

Foto: socialcafemag.com

Velmi příjemně zařízená pracovna našla poněkud netradiční umístění, ale o to klidnější pro jejího uživatele. Dostatečné osvětlení z ní udělá příjemný pracovní prostor, který mohou využívat všichni členové rodiny.

Foto: itcolossal.com

Foto: itcolossal.com

Tohle řešení už představuje spíše větší rébus anebo zapeklitou skládanku. Ale proč ne. Co na takové využití prostoru pod schodištěm říkáte vy?

Zuzana Bohdalová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook