Geloren - kloubní výživa pro psy

Vytáhněte nůžky a šmikněte si ofinu!

13.3.2017
Foto: pinterest.com

Ofina – nenáviděná, zatracovaná, ale i stylová. Ofinu máme většinou spojenou s ošklivkami a šprtkami a vyhýbáme se jí obloukem – a to je velká škoda. Pokud si totiž vyberete správný tvar, může vám ofina ozvláštnit váš účes a celkově změnit vzhled. Nebojte se tedy a zkuste si na jaro vlasy „ufiknout“. Podívejte se na pár typů stylových ofin.

Rovná dlouhá ofina

Pokud máte rovné vlasy, můžete si dovolit i rovnou ofinu. Budete vypadat francouzsky a chic. Tenhle typ ofiny sahá skoro k očím, proto budete muset nejspíše chodit ke kadeřníkovi častěji, abyste viděla na cestu.

Rovná krátká ofina

Krátká ofina už je pro odvážnější a hravější jedince. Ale pokud to risknete, budete originální, jelikož tento typ se tak často nevidí. K tomuto typu ofiny je lepší mít delší vlasy, to abyste potom nevypadala jako páže.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

Ofina do stran

Asi nejčastější typ ofin, který se hodí snad ke každému druhu vlasů. Ať už máte krátké vlasy, kudrnaté či vlnité. Můžete si být jisty, že pokud si necháte takovou ofinu vytvořit, budete vypadat jako sexbomba Brigitte Bardot. A to za to přece stojí, ne?

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

Ofina do boku

Posledním typem ofiny, kterým si můžete zakrýt čelo, je ofina do boku. Možná budete muset ze začátku ofinu lakovat, aby vám držela v požadovaném tvaru, ale časem vám bude držet sama. Výhodou je, že jak bude růst, nebude vám padat do očí tolik jako rovná ofina.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

Uvažujete nad ofinou? A jaký typ preferujete?

Monika Ryšavá

 

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook