Geloren - kloubní výživa pro psy

Výsada mužů? Vůbec ne – ejakulovat mohou i ženy!

30.12.2015
Sex

Ženský orgasmus je v dnešní době fenomén sám o sobě. Ženská ejakulace je pak tématem ještě diskutovanějším. Myslíte si, že jde o mýtus, nebo je to skutečně možné? Máte vlastní zkušenosti s tímto druhem vzrušení? Podívejte se s námi, jak vlastně ejakulace žen vypadá a díky čemu ji může prožít téměř každá žena.

Jak ženská ejakulace vypadá

Ženská ejakulace je velmi podobná té mužské. Orgasmus ženy provází výstřik tekutiny, může jít o pár kapek nebo také o silnější proud. Tento druh orgasmu pak patří mezi ty opravdu intenzivní.

Jak ejakulaci vyvolat

Nejrychlejší, nikoliv ale nejsnazší způsob je opravdové uvolnění a následná stimulace G-bodu. Tento bod se nachází na horní straně pochvy poblíž poševního vchodu. Je velmi často opomíjen a není mu věnována zasloužená pozornost. Mnozí ani neví, že stimulace v pochvě ženy pomocí dvou prstů, většinou ukazováku a prostředníku, může ženu dovést právě k ejakulaci.

Jak najít bod G

Někteří muži by možná potřebovali mapu, ale snad bude stačit, když si vy sama nastudujete vlastní anatomii a zjistíte, co se vám líbí. Pak už není nic těžkého vzít svému partnerovi ruku a dovést jej až k tomuto „zázračnému“ místu.

Bod G najdete tak, že vložíte do pochvy dva prsty tak, aby směřovaly bříškem ke klitorisu. A následně můžete zhruba 3 centimetry od vchodu do pochvy nalézt mírné zvrásnění. To je tělo bodu G. O něco hlouběji pak tento bod pokračuje. Každá žena je však jiná, takže se i vzdálenost a tvar tohoto místa mohou lišit.

Extra tip: Tento bod G můžete dokonce aktivovat a vytrénovat tím, že mu budete denně věnovat alespoň 15 minut. Zapomeňte však na vibrátor a jiné pomůcky, drážděte G-bod rukou. Vždy začínejte jemnou masáží.

ženský klín

Foto: 123rf.com

Způsoby, jak bod G dráždit

  • Nejdříve je nutné dráždit tento bod jemně a spíše se věnovat prostoru mezi poševním vchodem a ústím močové trubice. Zde provádějte palcem jemné krouživé pohyby.
  • Po chvíli tohoto dráždění by měl být bod G již dostatečně vystouplý a lehce nahmatatelný. Opět jej tedy drážděte krouživými pohyby. Můžete i mírně přitlačit.
  • Dále pokračujte v krouživých pohybech a zároveň prsty pohybujte ven a dovnitř pochvy. Cestou ven na bod G přitlačte a cestou dovnitř povolte. Dalším způsobem, jak toto místo dráždit, je lehké plácání.

Odpovědi na otázky, které vás mohou napadnout

  • Tekutina, která ze ženy stříká, není moč. Je to sekret, o kterém by se dalo říct, že je podobný mužskému spermatu – ovšem bez spermií.
  • Častou chybou při dráždění G-bodu je současná stimulace klitorisu. Dráždění klitorisu vytváří úplně jiný typ orgasmu, který je mnohem mělčí a snadněji dosažitelný. Někdy se říká, že G-bodový orgasmus je vnitřní, zatímco klitoriální vnější. Kombinováním stimulací tak dosáhnete pouze toho vnějšího.

Kolik žen může dosáhnout ejakulace

Toto téma zkoumal i bratislavský lékař, který potvrdil, že při cíleném dráždění bodu G dosáhne ejakulace většina žen. Některé ženy tento „mokrý orgasmus“ zažívají pravidelně a u jiných proběhne třeba jen jednou za život. Podle sexuologa Jaroslava Zvěřiny se ejakulace příležitostně vyskytuje u zhruba 20 procent žen.

Chcete zažít něco nového a opravdu vzrušujícího? Neváhejte a vyzkoušejte naše tipy! Uvidíte, že i váš partner bude mile překvapen!

Michaela Michalíková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook