Geloren - kloubní výživa pro psy

Vyrobte si univerzální a 100% přírodní peeling na celé tělo!

23.6.2015
Foto: 123rf.com

Péče o tělo by měla být každodenní rutinou nás všech. Určitě to znáte – spousta nočních i denních krémů na obličej, čisticích gelů, masek, peelingů, tělových mlék a másel, speciálních sér na okolí očí, na dekolt… Pokračovat bychom mohly do nekonečna. Všechny tyto kosmetické nezbytnosti ale nestojí malé peníze!

Pojďte s námi objevit čistě přírodní univerzální peeling na celé tělo, který přináší samé výhody! Nejenže je vyrobený ze 100% přírodních složek, navíc je s ohledem na svoje složení i levný a velmi všestranný! Peeling je vhodný na celé tělo, například před opalováním nebo nanášením samoopalovacího přípravku. Skvělý je i na obroušení šupinek kůže ze rtů nebo na peeling obličeje, kde ho můžete nechat působit déle a využít jej také jako přírodní a velmi výživnou masku. A jak na něj?

Jak si ho mohu vyrobit?

Na výrobu 100% přírodního univerzálního peelingu na tělo si přichystejte 300 g přírodního třtinového cukru, 1 citron, med a olivový nebo kokosový olej (záleží, co vám více vyhovuje). Také si kupte nějakou sklenici s těsnícím víčkem, abyste mohly svůj peeling bezpečně a třeba i stylově skladovat.

Nejdříve si nasypte třtinový cukr do mísy a zakapejte šťávou z 1 citronu. Přidejte 3 vrchovaté kávové lžičky medu a 3 kávové lžičky olivového/kokosového oleje. Pokud máte pleť sušší, přidejte oleje více. Teď už stačí směs jen dobře smíchat a docílit hladké tekuté konzistence. Vytvořený peeling přelijte do vybrané těsnicí nádobky a ihned použijte nebo jej uložte do lednice, kde by se měl skladovat.

Jak často používat peeling?

Všechny peelingy obecně dost obrušují pokožku, takže není nutné používat je příliš často. Stačí si 2x do týdne udělat peeling obličeje a 1x peeling celého těla. Pokud jej budete využívat častěji, než je zdrávo, vaše pokožka bude odřená, zarudlá a nebude mít dostatek prostoru k regeneraci, kterou po peelingu vyžaduje. Pamatujte tedy na to, že nic se nemá přehánět.

Tip! Tento přírodní peeling si můžete vyrobit také v BIO kvalitě, stačí si nakoupit takto označené potřebné ingredience a věřte, že výsledky budou v mnoha případech ještě lepší než při použití chemických peelingů za tisíce.

Tip 2! Takto vyrobený a nazdobený přírodní peeling v nádobce můžete darovat své kamarádce nebo mamince, a udělat jí tak radost z praktického a kvalitního beauty dárku!

Tereza Obořilová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook