Geloren - kloubní výživa pro psy

Vykouzlete dětem pokoj jako z pohádky

17.2.2016
Foto: pinterest.com

Máte děti a chcete jim zařídit pokoj, ve kterém se budou cítit skvěle? Inspirujte se nápady, které ve vašich ratolestech probudí kreativitu, fantazii i originální nápady. Udělejte jim z obyčejného dětského pokoje jejich malé království a nezapomeňte na barvy, vhodné doplňky, ale také různá vtipná řešení.

1) Dřevo patří do skandinávského stylu bydlení a tento jednoduchý, ale funkční domeček opravdu podpoří dětskou fantazii. Můžete na něj zavěsit osvětlení, děti si z něj mohou vytvořit schovávačku, ale klidně se na něj dají zavěsit nebesa a z obyčejné postýlky se v tu chvíli stane lože pro princeznu.

2) Pokud zařizujete chlapecký pokoj, věřte, že postel, která vypadá jako auto, bude mít rozhodně úspěch. Velkou výhodou této postele je i ušetřený prostor.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

3) Máte doma malého Picassa nebo budoucí slavnou malířku? Představte si, jakou uděláte svému dítěti radost, když celá jedna zeď v jeho pokoji bude mít podobu tabule. Možná tím eliminujete i pokreslené stěny!

Indiánský pokojíček

Foto: pinterest.com

4) Které z dětí a možná i nás dospělých by si nepřálo mít v pokoji vlastní houpačku? Co takhle zařídit celý pokoj v jednoduchém přírodním stylu, a mít tak doma svůj malý park?

Opičí pokojíček

Foto: pinterest.com

5) Není nad domeček pro panenky v reálné velikosti! Která z malých slečen by nechtěla spát právě v panenkovském obydlí?

Pohádkový pokojíček

Foto: pinterest.com

6) K dětem patří rozhodně i hry. Co takhle udělat si malé hřiště doma? Na hřiště pak neodmyslitelně patří skluzavka. Zkuste ji dát dětem do pokoje a uvidíte to nadšení!

Hřiště jako pokojíček

Foto: pinterest.com

7) Skoro všechny děti milují, když si můžou stavět různé domečky a skrýše. Pokud jim chcete tuto práci ulehčit, postavte jim pokoj s jedním patrem navíc. Tam se ale bude schovávat!

Veselý pokojíček

Foto: pinterest.com

8) V pokoji jako z pohádky nesmí chybět hrad. Vyrobit jej můžete ze dřeva, ale také z lepenky. Uvidíte, že vaše děti budou mít skvělé místo ke hraní a jejich fantazie bude opravdu plná barev.

Pokojíček jako hrad

Foto: pinterest.com

9) Nejen každého malého piráta nebo námořníka překvapí pokoj s lodí. Zkuste celý dětský pokoj sladit do jednoho stylu, podle toho, co má vaše ratolest nejradši.

Námořnický pokojíček

Foto: pinterest.com

Jak vypadá vysněný pokoj vašich dětí?

Michaela Michalíková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook