Geloren - kloubní výživa pro psy

Vydělejte snadno a rychle

29.10.2017
Foto: 123rf.com

Léto je už nějakou chvíli za námi, doba dovolených taky… A právě po dovolených mají mnozí hlouběji do kapsy. Ale jak si snadno vydělat na další extra výdaje? Blíží se Vánoce, různé podzimní akce venku, čas večírků a plesů a taky lyžařská sezona, která zrovna nepatří k nejlevnějším záležitostem. Poradíme, jak si ztučnit sumu na bankovním kontě.

Zbavte se nepotřebného

Nejjednodušší způsob, jak si dnes přivydělat pár korun, je prodej věcí, které už nepotřebujete nebo nevyužijte. Co třeba prodat knihy – učebnice nebo odborné publikace? Buďto zamiřte rovnou do antikvariátu, nebo využijte sociální sítě a internet, kde najdete svět plný poptávek po nejrůznějších žánrech. Zapátrejte také třeba po starých pohlednicích, časopisech, kuchařkách aj. Na internetu můžete prodat opravdu cokoliv – oblečení, vybavení bytu, potřeby pro děti, sportovní vybavení…

Naše tipy, kde prodávat: www.aukro.cz, www.vinted.cz, www.bazos.cz

Buďte tvůrčí

Pokud jste múzou políbení, seberte odvahu a nabídněte své výtvory na internetu. Ať už vyrábíte šperky, pletete, vyrábíte keramiku, kreslíte nebo pečete cukroví… A pokud třeba fotíte, nabízejte své snímky grafikům na celém světě v tzv. mikrofotobance, zkuste třeba www.dreamstime.com.

Kde udat své umělecké výtvory: www.potvor.cz, www.fler.cz nebo www.simira.cz

Ostříhejte se

Máte dlouhé vlasy, chcete změnu a hodila by se vám finanční injekce? Prodejte své vlasy! Kadeřníci je využijí při prodlužování vlasů. Výkupní ceny jsou opravdu vysoké. A pokud se chcete obohatit duševně, můžete své vlasy darovat na výrobu paruk pro onkologické pacienty. Bezva pocit k nezaplacení!

Informace hledejte na www.dlouhovlaska.cz, www.darujvlasy.cz

Pronajímejte

Pokud máte to štěstí, že vlastníte nějakou nemovitost, byt, chatu nebo chalupu, využijte toho a pronajímejte. Poptávka je po pronájmech dlouhodobých, ale aktuálně frčí i ty krátkodobé nebo zážitkové – třeba taková horská chalupa má pro mnohé městské obyvatele své kouzlo. A zdaleka nemusí jít pouze o prázdninové záležitosti, krátkodobé podnájemníky najdete určitě i během různých svátků nebo třeba konání akcí v místě vaší nemovitosti, když jsou hotely plné k prasknutí.

Koukněte na možnosti pronájmu: www.airbnb.czwww.e-chalupy.cz

Svezte někoho

Podělte se o volné místo ve svém autě a ještě na tom vydělejte. Nezáleží na tom, jestli jezdíte denně nebo jen sporadicky, stejnou trasou nebo vyrážíte na neznámá místa… Spolucestující vám nejenže přispěje na cestu, ale třeba najdete parťáka na každodenní cestu do práce. A nezapomeňte, pokud se ztratíte – víc hlav víc ví!

Spolucestující najdete tady: www.blablacar.czwww.jizdaspolu.cz, www.autospolujizda.cz

Máte další tipy, jak si snadno přivydělat?

Markéta Jargusová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook