Geloren - kloubní výživa pro psy

Udělejte něco bláznivého – pořiďte si stylové tetování

12.2.2017
Foto: pinterest.com

Máme pár týdnů po Novém roce a to je nejlepší doba udělat ve svém životě nějakou velkou změnu. Nový účes? Nový šatník? A co něco, co vám vydrží celý život? Tetování už nenosí jen kriminálnici, z tetování se stal stylový prvek a nenajdete celebritu, která by tetování neměla.

Jelikož je ale odstranění velmi bolestivé a drahé, je lepší si podobu tetování dobře rozmyslet. Možná svého současného přítele moc milujete a chcete s ním strávit celý život, ale přece jen si jeho jméno na tělo „nevyrývejte“. Stejně tak pouvažujte o místě. Pokud pracujete v prostředí, které je velmi formální, asi nebude nejlepší se tetovat na předloktí nebo na krk, zvláště nápisy jako Co mě živí, to mě ničí. Pojďte se tedy podívat na stylová tetování (i na neobvyklých místech), za která se nebudete muset stydět.

Srdíčko

Proč nezačít něčím jednoduchým, ale přesto všeříkajícím? Srdce je univerzální symbol, kterým nic nezkazíte. Vyhnete se i otázkám, proč jste si to nechala vytetovat. No, protože láska je všude kolem nás. TIP: Takové srdce pod vaším ňadrem může být pěkné překvapení pro vašeho milého. Bude o něm vědět jen on.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

Květiny

Co si nechat vytetovat svoji neoblíbenější květinu? Už se nebudete muset rozčilovat, že vám je váš drahý nikdy nedonese, budete je mít totiž u sebe každou chvíli po celý život.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

Ptáčci a peří

Pokud se po zhlédnutí hororu Ptáci bojíte ptáků, není tento vzor nic pro vás. Pokud s nimi ale nemáte žádný problém, ptáčci a peří jsou kupodivu velmi pěkný vzor.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

Nápisy

Pokud vás nezaujal žádný vzor nebo obrázek, pořád tu jsou slova. Máte nějaký oblíbený citát, kterým se řídíte? Něco, co vás definuje? Sem s tím! Pokud si ovšem necháváte vytetovat cizojazyčný nápis, je dobré se ujistit, že je opravdu správně. Zaprvé se vyhnete trapasu a zadruhé následnému bolestivému předělávání. TIP: Nejlépe vypadají nápisy, které jsou napsané krasopisně.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

A jaké tetování se líbí vám? Nechaly byste si něco vytetovat, nebo se toho bojíte?

Monika Ryšavá

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook