Geloren - kloubní výživa pro psy
Načítám Akce

  • akce již proběhla.

Soutěž o sadu olejů značky Renovality

11.9.2017 8:00 - 30.9.2017 23:00

Soutěžící - nejnovější

Bohuslav
masindova.j
marcy44
ja-ryn
pavel2010
mariek
kaja0206
Sarka44
Hanina
Markéta
hajovna
masinda
lockupik
HanaB1967
jouza
olga01
jouzka
Poola
nikinnna
nikinnna
Foto: renovality.cz/

Pečující oleje byly jako pomocníci krásy používány už od počátku věků. Nejen, že dokáží odstranit vleklé problémy s pokožkou a vlasy, ale také jsou mnohem šetrnější jak k nám, tak k životnímu prostředí. Zasoutěžte si s námi o dvě sady olejů od českého výrobce Renovality!

Trápí vás suché vlasy? Nebo snad aknózní či citlivá pleť? Vyzkoušela jste snad úplně všechno, ale zjistila jste, že líbivé fráze z reklam neodpovídají účinkům produktů?

Pokud vás už nebaví neustále zkoušet předražené přípravky plné chemie, přinášíme vám zcela exkluzivní soutěž od českého výrobce certifikované bio kosmetiky.

Značka Renovality se pyšní širokou nabídkou cenově dostupných kosmetických olejů, které pohladí nejen váš čich, ale také pokožku celého těla, a to včetně vašich vlasů. Jejich užívání je opravdovým zážitkem pro všechny, které si přejí být krásné a zároveň myslí na udržitelnost životního prostředí.

Jak soutěžit?

Pro účast v soutěži je nutná registrace a přihlášení uživatele. Přihlásit se můžete zde – http://kralovstvizen.cz/prihlaseni/

Soutěž bude 30.09. 2017 ukončena a vítězové budou brzy kontaktováni.

Abyste byla zařazena do soutěže, musíte zodpovědět naši soutěžní otázku, své odpovědi hledejte na https://www.renovality.cz/

Soutěžit mohou pouze příhlášení uživatelé.


Podrobnosti

Zahájení:
11.9.2017 8:00
Ukončení:
30.9.2017 23:00
Rubrika Akce:
Facebook