Geloren - kloubní výživa pro psy
Načítám Akce

  • akce již proběhla.

Soutěž o kosmetické balíčky od Dermacol

1.8.2017 8:00 - 20.8.2017 17:00

Soutěžící - nejnovější

Kakajko
Ivuska61
Lentilka11
Katka7
Mary11
Mary11
kackapav
Hanina
hlavicka
vejnika
pajky
lockupik
drapelka
kriol
jar49
chemici
mikka27
dohamaja
Jirah
polaris
Foto: dermacol.cz

Soutěžte s námi o jeden z balíčků jedinečné kosmetiky na nohy od Dermacol. Každý z balíčků obsahuje čtyři výrobky – Perfect Body Make up, Shoe Spray, Happy Feet a Soft Heel Balm, díky nimž budou vaše nohy svěží a krásné.

I když jsou chodidla velmi namáhané části těla, často jim nevěnujeme příliš velkou pozornost. Denně je vystavujeme zátěži a vzhledem k tomu, že na nich není velké množství mazových žláz, mají sklon se rychleji vysušovat. Zvláčňující krém na nohy Happy Feet Cream s výživným olivovým olejem, panthenolem a vitaminem E zvláčňuje a vyživuje namáhanou pokožku nohou. Účinně zvyšuje elasticitu pokožky, podporuje regeneraci a hydrataci. Krém má deodorační účinek a jeho svěží vůně nohy příjemně provoní a uvolní.

Foto: dermacol.cz

Foto: dermacol.cz

Změkčující balzám na paty Soft Heel Balm s výživným olivovým olejem a panthenolem účinně ošetřuje, zvláčňuje a regeneruje suchou a popraskanou pokožku chodidel. Kyselina salicylová chrání před vznikem drsné pokožky na patách a zmírňuje svědění. Krém má deodorační účinek, svěží vůně nohy příjemně provoní a uvolní. Pokožka zůstává hebká, hydratovaná a zklidněná.

Foto: dermacol.cz

Foto: dermacol.cz

Osvěžující sprej na nohy a do bot Fresh Shoe Spray poskytuje 24hodinovou ochranu před nepříjemným zápachem, zatímco osvěžuje vaše nohy. Aktivní látka Sensidin ®DO zabraňuje množení a růstu mikroorganismů, které rozkládají pot. Chladivý mentol uvolňuje unavená chodidla. Sprej zanechává nohy i obuv ošetřené, provoněné.

Foto: dermacol.cz

Foto: dermacol.cz

Perfect Body Make up dokáže překrýt nechtěné modřiny nebo jiné nedokonalosti, sjednocuje barevný tón pokožky a dodává jí efekt opálení ihned po nanesení. Když ho použijete na nohy, budou působit štíhleji, což je bonus, který ocení každá žena. Pravidelným používáním zároveň svojí pokožce dopřejete koktejl účinných látek, které zlepší její vzhled a kvalitu.

Foto: dermacol.cz

Foto: dermacol.cz

Jak soutěžit?

Pro účast v soutěži je nutná registrace a přihlášení uživatele. Přihlásit se můžete zde – http://kralovstvizen.cz/prihlaseni/

Soutěž bude ? 8. 2017 ukončena a vítězové budou brzy kontaktováni.

Abyste byla zařazena do soutěže, musíte zodpovědět naši soutěžní otázku, nápovědu naleznete zde: https://www.dermacol.cz/

Soutěžit mohou pouze příhlášení uživatelé.


Podrobnosti

Zahájení:
1.8.2017 8:00
Ukončení:
20.8.2017 17:00
Rubrika Akce:
Facebook