Geloren - kloubní výživa pro psy
Načítám Akce

  • akce již proběhla.

Soutěž o knihy Slyším tě všude

1.11.2017 8:00 - 15.11.2017 23:00

Soutěžící - nejnovější

stepnickovaeva
lipusa
Vendi
Miluse3
Radi1
Jarek
Leni2
jar1
honzik
vlahy
kudrnataholka
braveman
Prochynka13
lvice
lvice
44TO44NDA
44TO44NDA
44TO44NDA
KroskMirk
KroskMirk
Foto: metafora.cz

Soutěže o jednu ze tří knih Slyším tě všude od nakladatelství Metafora!

Svižně napsaný příběh od známé autorky Connie Willisové se odehrává se v blízké budoucnosti, kdy bude možné, k nepřetržité komunikaci a dostupnosti přes sociální sítě, i neustálému vylepšování technologií, podstoupit operativní zákrok, který propojí partnery tak, aby vnímali pocity a myšlenky druhého.

Právě to nabídne Briddey Flanniganové její přítel Trent namísto zásnubního prstenu. Briddey je nadšená, vždyť EED zákrok prohloubí jejich vzájemnou lásku a umožní jim dokonalé souznění. K zasnoubení má dojít po úspěšném navázání spojení po operaci. Briddey navíc doufá, že se tím konečně dostane z dosahu přílišné péče a starostlivosti své irské rodiny. Jenomže věci se nakonec nevyvinou přesně podle plánu. Po probuzení z narkózy čeká Briddey překvapení: k propojení sice došlo, ale zcela jinému, než předpokládala.

Od té chvíle se rozjíždí napínavý a vtipný příběh, který převrátí Briddeyin dosavadní život naruby a dovede ji k zásadnímu přehodnocení pohledu na lidi kolem sebe.

Jak soutěžit?

Pro účast v soutěži je nutná registrace a přihlášení uživatele. Přihlásit se můžete zde – http://kralovstvizen.cz/prihlaseni/

Soutěž bude 15.11. 2017 ukončena a vítězové budou brzy kontaktováni.

Abyste byla zařazena do soutěže, musíte zodpovědět naši soutěžní otázku, své odpovědi hledejte na http://www.metafora.cz/cz/produkt/slysim-te-vsude.html

Soutěžit mohou pouze příhlášení uživatelé.


Podrobnosti

Zahájení:
1.11.2017 8:00
Ukončení:
15.11.2017 23:00
Rubrika Akce:
Facebook