Geloren - kloubní výživa pro psy
Načítám Akce

  • akce již proběhla.

Soutěž o knihy – Dobře jíst, lépe se cítit: Jak na to

14.5.2017 8:00 - 31.5.2017 23:00

Soutěžící - nejnovější

dandyD
Seboosis
Jaroslav500
vendilka3
ladicek
44TO44NDA
KroskMirk
lusinkopka
Skesynova
SlukoJanka
Kalenaova
petrakomaros
pokero
aserla
komarkokami
klosjanak
klosjanak
BlanysekS
arotax
lvice
Foto: metafora.cz

Vyhrajte jednu ze tří knih od nakladatelství METAFORA! 

Děsíte se slova dieta? S námi se ovšem bát nemusíte. To, co vám nabízíme, je veselá, zdravá a účinná dieta-nedieta. Poradíme vám, jak správně jíst, jak si vylepšit zdraví a jak zhubnout a dosaženou váhu si udržet. Renomovaná dietoložka dr. Judith Rodriguezová napsala tuto knihu za pomoci týmu odborníků a nechce po vás nic těžkého.

Žádné převratné změny, žádná přísná pravidla, která byste nedokázali dodržet. Povede vás jen po malých krůčcích, které snadno zařadíte do života. To je klíč k ideální váze a skvělé kondici. Kniha je rozdělena do pěti částí, z nichž každá je zaměřená na některou z oblastí každodenního života.

Dozvíte se, jak se stravovat a jak vařit doma, jak správně nakupovat, co si dát v restauraci nebo na večírku, jak si sestavit jídelníček a jaká strava se hodí pro speciální případy – co je dobré pro sportovce, co pro ženy, muže a děti, co je vhodné pro některé nemoci.

Jak soutěžit?

Pro účast v soutěži je nutná registrace a přihlášení uživatele. Přihlásit se můžete zde – http://kralovstvizen.cz/prihlaseni/

Soutěž bude 31. 5. 2017 ukončena a vítězové budou brzy kontaktováni.

Odpovězte na naše jednoduché otázky. Stačí zaškrtnout správné odpovědi, nápovědu naleznete zde http://www.metafora.cz/cz/produkt/dobre-jist-lepe-se-citit-jak-na-to.html

Soutěžit mohou pouze příhlášení uživatelé.


Podrobnosti

Zahájení:
14.5.2017 8:00
Ukončení:
31.5.2017 23:00
Rubrika Akce:
Facebook