Geloren - kloubní výživa pro psy
Načítám Akce

  • akce již proběhla.

Soutěž o knihy – Až úplně dolů

20.1.2016 8:00 - 28.1.2016 23:00

Soutěžící - nejnovější

lvice
Katka7
lockupik
majdaa
volta
sylva1
pepina
vladka.n
Katule85
fery
fery
IRON10
marcrazy
Lentilka11
aleva
BlanysekS
arotax
LuckaH81
aspa
papirek
Foto: dominoknihy.cz

Získejte jednu ze tří knih – Až úplně dolů od Nakladatelství Domino!

V touze po dosažení dokonalosti se člověk může dostat až na samotné dno.

Allison Weissová se dlouho domnívala, že vede dokonalý život. Jenomže odtažitý manžel najednou spí v pokoji pro hosty, pětiletá dcerka takřka nepřetržitě vyvádí, otec je v rané fázi Alzheimerovy choroby a kdysi chladná matka se hroutí. Obrovský dům je stále nezařízený a vysněné kreativní zaměstnání na ni klade nepředstavitelné nároky.

Allison se to všechno snaží zvládat. Co jí také jiného zbývá, že ano? Kdo by to za ni udělal? Nikdo. A právě proto nosí v kabelce krabičku s prášky. Sama sebe uklidňuje, že přece není nic špatného na tom, když si tu a tam vezme pár pilulek, aby přežila náročný den. Pak ale narazí v časopise na test závislosti – a teprve tehdy ji poprvé napadne, jestli její největší problém není právě závislost na tabletách.

Román Až úplně dolů je příběhem ženy, která si v touze být dokonalá vybudovala silnou závislost, a pak se jen s nejvyšším úsilím musela škrábat ze dna zpátky. Autorka líčí Allisonin zápas s hlubokým porozuměním, ale zároveň i s humorným nadhledem, takže čtenář hrdinku neodsuzuje ani nelituje. Zkrátka jí drží palce, aby to zvládla.

Pro účast v soutěži je nutná registrace a přihlášení uživatele. Přihlásit se můžete zde – http://kralovstvizen.cz/prihlaseni/

Soutěž bude 28. 1. 2016 ukončena a vítězové budou velmi brzy kontaktováni.

Jak soutěžit?                                          

Odpovězte na naše jednoduché otázky. Stačí zaškrtnout správné odpovědi, nápovědu naleznete zde – http://www.dominoknihy.cz/inteligentni-romany-pro-inteligentni-zeny/az-uplne-dolu

Soutěžit mohou pouze příhlášení uživatelé.


Podrobnosti

Zahájení:
20.1.2016 8:00
Ukončení:
28.1.2016 23:00
Rubrika Akce:
Facebook