Geloren - kloubní výživa pro psy

Typologie osobnosti podle kávy

21.5.2016
Foto: pinterest.com

Také si svůj den nedovedete představit bez šálku dobré kávy? A věděla jste, že právě tento oblíbený nápoj o vás dokáže hodně prozradit? Podle odborníků z kalifornské univerzity lze totiž určit na základě pití kávy typologii osobnosti. Údajně totiž mají lidé s totožným vkusem na výběr tohoto nápoje společné povahové rysy.

Černá káva

Pokud si dopřáváte černou kávu, jste přímá, důvěryhodná, je na vás spolehnutí, na nic si nehrajete a nesnášíte hloupost. Nenecháte si do ničeho mluvit, ráda jdete svou vlastní cestou a razantně odmítáte názory okolí. Někdy trpíte náladovosti, pocity úzkosti, náchylná jste také ke krátkodobým výbuchům extroverze.

Espresso

Energická, inteligentní a rozhodná – právě takové vlastnosti vás charakterizují. Chcete všechno zvládnout, pracujete tvrdě a často ve stresu. Možná by nebylo od věci trochu zpomalit. Vyznačujete se také náchylností k menším lžím a rozhodně nejste proslulá spolehlivostí ani neochvějnou věrností.

Cappuccino

Lahodné cappuccino s bohatou mléčnou pěnou si neodepře osobnost, která je bezstarostná, optimistická, výřečná, umí se výborně bavit, ale cizí jí není ani práce. Nepotrpí si na detaily, přednost dává materiálním věcem, ale rozhodně jimi není posedlá. Při milování má ráda fantazii a nebojí se zkoušet nové věci.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

Latté

Pokud nedáte dopustit na café latté, pak vězte, že podle odborníků máte ráda své pohodlí a potrpíte si na perfektní zevnějšek, chcete se neustále někomu líbit a vynikat. Na druhou stranu jste ale velice vřelá, umíte pomáhat lidem kolem sebe, a to tak moc, že někdy zapomínáte na sebe samotnou. Často se u vás projeví i zbrklost a určitá nezralost osobnosti. Přednost dáváte dlouhému a jemnému milování.

Instantní káva

Milovníci instantní kávy jsou veselí a přímočaří lidé, kteří nemají rádi okázalost ani domýšlivost. Mají své názory, za kterými si pevně stojí. Lidem, kteří vás příliš dobře neznají, můžete připadat nezáživní a namyšlení – opak je však pravdou. Při milování dáváte přednost klasice.

Ledová káva

Ledovou kávu si rády vychutnají vstřícné, přátelské a společenské osoby, které mají mladistvého ducha a smysl pro humor. Bohužel jsou ale trochu lehkomyslné, problémy nerady řeší a neustále je odkládají.

A jakou kávu nejraději pijete vy?

Šárka Nádeníčková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook