Geloren - kloubní výživa pro psy

Typologie mužů – jací jsou v posteli a jak se chovat v jejich společnosti?

10.10.2017
Foto: 123rf.com

Mezilidské vztahy nám občas způsobují nejednu vrásku. Lidé nevědí, jak se mají chovat, pochybují o sobě a často ztrácí ponětí o tom, co je v dané společnosti přijatelné a co už je příliš. Stejně tak to je i v partnerských vztazích, a to zejména v jejich počátcích, kdy ještě není jasné, co od toho druhého můžeme očekávat.

Muži, stejně jako ženy, jsou velmi komplikované bytosti, ke kterým je potřeba přistupovat jako ke zcela jedinečným osobnostem. Nicméně existují určité charakterové rysy, díky kterým můžeme jednotlivé typy mužů „zaškatulkovat“ do základních kategorií a podle toho k nim i přistupovat. Jaké to jsou? Dozvíte se v následujících řádcích!

Infantil

Mnozí muži tohoto typu se setkávají s takzvaným komplexem „Madony a prostitutky,“ což znamená, že striktně oddělují lásku od sexuálního vyžití. Často vedou dvojí život, jelikož doma mají milovanou ženu a za zády si užívají s milenkou, kterou vnímají jenom jako sexuální objekt. Na takové muže si tedy dejte pozor, jelikož nikdy nevíte, do jaké škatulky si vás zařadí. S daným typem mužů se tedy můžete naprosto uvolnit, jelikož byste je neměla brát příliš vážně. I když slibují hory doly, ničeho dobrého se od nich nedočkáte. Mladí muži do pětadvaceti let, kteří se chovají infantilně, můžou být v posteli velmi vášniví. Pokud se však setkáte s infantilem staršího věku, nečekejte, že se s ním dočkáte žhavého sexu.

Alfa samec

Zde hraje největší roli, jak moc je daný muž egoistický. V případě, že vyrostl v láskyplné rodině, má odmalička vštípené to, že k ženám se má chovat laskavě a zdvořile. Pokud mu nebyly dané hodnoty vštěpovány odmalička, ve stáří už je bohužel nikdy nenajde, a na prvním místě pak je vždycky jenom on sám. V posteli má nejraději orální sex a musí být za každou cenu středem pozornosti, a to i na úkor partnerčiny slasti. Jeho slečna musí oplývat zcela dokonalým vzezřením a v komunikaci s ním uspějete jenom v případě, když mu budete neustále pochlebovat.

Děvkař

Děvkaři umí ženu skutečně milovat, avšak nikdy to nemá dlouhého trvání. Jsou k ženám laskaví a pozorní a ač to tak nevypadá, žen si skutečně váží i mimo postel. Vždy jim slibují modré z nebe a mají u nich neobyčejný úspěch. V jeho přítomnosti můžete být svá, jelikož mu s vámi bude dobře, ať jste veselá či smutná. V posteli je nepřekonatelný, jelikož díky svým bohatým zkušenostem ví, co se ženám líbí. Můžete si s ním užít nezapomenutelný letní románek, ale na dlouho s ním nikdy nepočítejte!

„Obyčejný“ muž

„Obyčejný“ muž je nejlepším a nejupřímnějším typem, který je schopen zavalit vás láskou a pozorností. Obvykle bývá milý, pozorný a laskavý. V rozhovoru s ním se cítíte svá a nemáte pocit, že mu jde jen o to jedno. Když miluje, tak naplno. Největší euforii mu v posteli dopřává pocit, že vás dostatečně uspokojil, a to i v případě, kdy už je na pokraji svých sil.

V kontaktu s muži buďte obezřetná, ale na druhou stranu se snažte zbavit vší upjatosti. S přirozeností totiž pořídíte u drtivé většiny všech mužských!

Šárka Lázničková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook