Geloren - kloubní výživa pro psy

Ty nejlepší komedie posledních let

29.1.2016
Foto: 123rf.com

Něco se vám v práci nepodařilo? Štvou vás děti nebo vás vytočil partner? Na to existuje jednoduchý a rychlý lék! Dejte si chvilku od všeho pauzu a do ruky vezměte jen dálkový ovladač. Pusťte si komedii, která vás pobaví a rozesměje. A možná na všechny problémy na chvilku zapomenete…

Pařba ve Vegas (Pařba v Bangkoku, Pařba na třetí)

O čem tento film je: Pařba má v současnosti už tři díly. Prvním dílem je Pařba ve Vegas. Parta mladých mužů se probudí v luxusním hotelu v Las Vegas. V průběhu celého filmu se pak dozvídáte, kde se tady vzali, jak ztratili svého kamaráda a kdo za tu šílenou noční akci může. Další díly jsou velmi obdobné, ovšem vždy s jinou zápletkou a rozuzlením. Film je poutavý a napínavý. Ani ve snu si nedovedete představit, co všechno se může udát za jednu noc.

Proč vás rozesměje: Kombinace skvělých herců a zajímavého děje je vražedná. Nechybí ani alkohol, drogy, lehké ženy, tetované obličeje nebo amputované části těla. Nechybí černý humor ani absurdní scény, které vás dostanou na kolena.

Malá ukázka zde:

Šéfové na zabití I. a II.

O čem tento film je: Tři kamarádi se rozhodnou, že zabijí své šéfy. Ovšem ani tohle se neobejde bez trapných a absurdních situací. Místo toho, aby zmínění muži své šéfy rovnou zabili, připraví si dokonalý plán. Ale ne každý plán musí vždy vyjít…

Proč vás rozesměje: Film je plný vtipných hlášek a neuvěřitelných plánů. Muži zde vymýšlí, jak své šéfy zabít a jak se jich zbavit tak, aby podezření nepadlo přímo na ně. Veškeré jejich konání vám přijde naprosto šílené a smích je opravdu namístě.

Millerovi na tripu                                             

O čem tento film je: Drogový dealer je okraden o veškeré peníze a drogy. Jeho šéf mu tedy nařídí, aby přivezl další drogy z Mexika. Tato šílená cesta, na kterou s sebou vezme další tři lidi, se samozřejmě neobejde bez komplikací a neuvěřitelných zápletek.

Proč vás rozesměje: Film vás pobaví svým upřímným zobrazením všeho, co se vám může stát, pokud si zahráváte s nebezpečnými lidmi. Zároveň má příjemný děj a nechybí mu ani závěrečný happyend. A o to nám přece u komedií jde, ne? ☺

Malá ochutnávka zde:

21 a 22 Jump Street

O čem tento film je: Na střední se nenáviděli a v policejní akademii se z nich stanou nejlepší přátelé. Schmidt a Jenko jsou policisté, kteří jsou vyzbrojeni batohy, a jejich úkolem je tajné vmísení se mezi mládež. Problém je, že oni sami mají hrůzu z toho, co je znovu na střední může potkat.

Proč vás rozesměje: Nechybí středoškolské aktivity, kterými jsou sex, drogy a rock´n´roll. Neočekávané šílenství a zábava dodávají filmu na vtipu. Pobaví vás výborný humor, absurdní nápady a rozhodně budete příjemně překvapeni.

Grandhotel Budapešť

Granhotel Budapešť

Foto: pinterest.com

O čem tento film je: Tento film vypráví o luxusním Grandhotelu v Budapešti. Přání hostů zde plní pan Gustav, který psychicky i fyzicky opravdu miluje lidi. Svým chováním se mu podaří nejen pohádkově zbohatnout, ale také se zaplést s nájemným vrahem. Nechte se překvapit, jestli se i z této situace dostane.

Proč vás rozesměje: Film vás překvapí svou ojedinělostí, rozhodně totiž patří mezi nejoriginálnější snímky. Zasmějete mnoha se nenadálým zvratům.

Všechny cesty vedou do hrobu

O čem tento film je: O tomto filmu by se dalo říct, že je parodií na western. Albert je pasákem ovcí a žije v době, kdy se každý konflikt řeší soubojem pistolí. Ovšem velký problém můžete mít, když se ne a ne trefit. A zamilovat se do zadané ženy je už jen třešničkou na dortu…

Proč vás rozesměje: Film vás překvapí tím, že se odehrává v době westernů. Snímek obsahuje inteligentní humor a spoustu hlášek. Rozhodně se tedy pobavíte.

Co ty jsi za číslo?

O čem tento film je: Film je o mladé dívce, která hledá toho pravého. Tato dívka si spočítá, kolik sexuálních partnerů měla, a rozhodne se všechny znovu najít a vybrat z nich toho nejlepšího. Díky tomu se dostává do mnoha vtipných situací a často je sama překvapená, jak se její expartneři změnili nebo naopak – nezměnili.

Proč vás rozesměje: Tak schválně, jak odpovídáte na otázku: „S kolika muži jste měla sex?“ A jak vzpomínáte na své bývalé partnery? Není to někdy k smíchu? A navíc, když se to všechno děje někomu jinému…

Na kousek se můžete podívat zde:

Miluj souseda svého

O čem tento film je: Tento film vypráví o stárnoucím válečném veteránovi. Ten je nejen mrzutý, ale také nepříjemný na všechny okolo. Pak se ale do sousedního domu nastěhují noví lidé a mezi nimi i 12letý chlapec. Najednou se život obou obrátí vzhůru nohama. A jejich nově vznikající přátelství jim může mnohé pomoci překonat.

Proč vás rozesměje: Film je nejen vtipný, ale také plný emocí. Je zajímavé pozorovat, jak se ze zatrpklého muže stává docela snesitelný soused. I když k tomu občas vede vtipná a celkem strastiplná cesta.

Viděli jste některou z těchto komedií? A která je ta vaše nejoblíbenější?

Michaela Michalíková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook