Geloren - kloubní výživa pro psy

Triky pro vaši krásu, které byste měla znát: Zn. 76 je jen číslo

30.10.2017
Foto: A Well Styled Life®

Myslíte si, že v 76 letech jste odsouzená k hlubokým vráskám, umělým zubům a řídnoucím vlasům? Pak byste určitě měla zhlédnout několik tipů pro krásu od šarmantní Valerie von Sobel.

Jakmile ve vlasech najdete první šedý vlas a na tváři první vrásky, propadáte panice? Čas je bohužel neúprosný a nakonec dá vědět o své existenci nám všem. Někdo proti času bojuje za pomoci plastických operací, jiní dávají přednost mladistvému chování i vzhledu. Někteří se o sebe dokonce přestanou úplně starat, protože to přeci stejně nemá cenu.

I přesto všechno vám chceme ukázat, že věk je pouze číslo. To, jak budeme ve stáří vypadat, můžeme velmi ovlivnit už od mládí svou péčí o své tělo i vzhled.

Pokud už však nestíháte a balancujete na prahu čtyřicítky či padesátky, nemusíte si zoufat. Máme tu totiž pro vás několik rad zralé ženy na prahu osmdesátky.

Inspirujte se triky pro krásu dle slavné herečky a umělkyně, Valerie von Sobel.

  1. Valerie doporučuje, abyste na svůj vzhled nikdy nerezignovala. I přes pokročilejší věk by pro vás měla být samozřejmost jít do společnosti upravená. I ve svém věku používá přípravky na zmenšení pórů a velmi dbá o to, aby její pleť měla vše, co potřebuje.
  1. Nikdy nezapomínejte na tvářenku, která blednoucím tvářím dodá zdravý a svěží vzhled. Pro přirozený efekt ji naneste na tváře prsty.
  1. Pokud bojujete s řídnoucími vlasy, stačí, abyste ke kořínkům vlasů nanesla trochu zabarveného pudru na vlasy, který již dnes běžně seženete v drogerii.
  1. S věkem byste měla být naopak mnohem sebevědomější než v mládí. Něco jste již zažila a jste mnohem moudřejší. Proto byste měla nosit věci, ve kterých se cítíte komfortně a hezky, a být přesvědčená o tom, že vše, co děláte, děláte nejlépe, jak umíte.
  1. Pokud oční linku rozdělíte ve dvě, neskutečně tím zvýrazníte své lícní kosti
  1. Před každou aplikací rtěnky na rty naneste pudr a vykonturujte je tužkou na rty.
  1. I v pokročilém věku se nebojte experimentovat s make-upem. Není důvod, proč byste nemohla nosit modré oční linky nebo si na tváře malovat falešné pihy krásy.
  1. Snažte se přijít na to, co vám v módě nejvíce sluší. Jsou to jeansy? Střihy do tvaru A? Když na to přijdete, držte se toho.

A jaké triky pro krásu dodržujete vy?

Kateřina Umová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook