Geloren - kloubní výživa pro psy

Trendy v líčení známých sportovkyň

25.5.2016
Foto: commons.wikimedia.org

Spousta neznalců může tvrdit, že sport a móda s elegancí jsou dva zcela odlišné světy. Opak je však v nespočetných případech pravdou. Mnoho vrcholových sportovkyň je tváří nejrůznějších světových módních značek, a to nejen sportovního oblečení, ale i luxusních šperků či hodinek. Sportovní idoly jsou ideálním lákadlem pro široké spektrum zákazníků. Jsou často vidět, jsou úspěšné a k tomu všemu – krásné.

Biatlonová kráska

Jednou z nejkrásnějších českých i světových sportovkyň je bezesporu Gabriela Soukalová. Kralující vítězka Světového poháru v biatlonu již ve svých začátcích uchvacovala fanoušky nejen svou rychlou jízdou na běžkách a kvalitní střelbou, ale rovněž svým sympatickým projevem a milou tváří. Čerstvá novomanželka badmintonisty Petra Koukala je jasným důkazem, že krása a extraliga profesionálního sportu spolu mohou jít ruku v ruce. Ačkoliv se na ženách top úrovní jakéhokoliv sportu ctí zcela jiné kvality, i sama Gabriela tvrdí, že by každá žena měla v jakékoliv situaci vypadat reprezentativně a pečovat o sebe. Nová paní Koukalová nedá bez své kosmetické taštičky ani ránu. Líčení je pro ni jako rituál, který nevynechává ani během závodních dní.

Jako trn v oku? Vůbec ne

Pro Gabrielu je mnohem přirozenější, když vystupuje nalíčená a upravená, než aby byla bez make-upu. Dá se říci, že ve světě ženského biatlonu patřila k čestné – nalíčené výjimce. V tvrdé konkurenci Světového poháru se kvůli svému skvělému vzhledu s nevraživostí ostatních závodnic osobně nikdy nesetkala, spíše naopak. Čím dál více biatlonistek následuje šlépěje Gábiny a více dbá i na svou estetickou stránku. Kdoví, třeba se časem bude biatlonistkám udílet zbrusu nový titul – o nejlépe nalíčenou a upravenou závodnici. Gabriela by jistě i v této boční kategorii patřila mezi jasné favoritky.

Jaký typ líčení Gabriela Soukalová preferuje

Foto: commons.wikimedia.org

Foto: commons.wikimedia.org

I když má naše kráska s puškou na zádech ráda výrazné líčení, její povolání ji ve výběru lehce omezuje. Je jasné, že horda make-upu a tvář jako umělá maska by sportovkyni bojující v potu tváře o co nejlepší výsledek příliš nepomohly. Stačí pouze malé množství báze pod make-up a tenká vrstva samotného make-upu nebo BB krému. Aby tvář vypadala jednotně i po náročnějším fyzickém výkonu, je důležité vše zafixovat pudrem. Nejvíce však dbá naše nejlepší biatlonistka na zvýraznění očí, které jim dodává onu pověstnou Gabrielinu jiskru. Mezi oblíbené oční stíny naší reprezentantky rozhodně patří šedo-modrá barevná kombinace. Světle modrý odstín doplněný tmavší šedou parádně doplňuje její přirozenou šedou barvu očí. Česká kráska využívá i služeb gelových linek, které taktéž vydrží i v těžkých lyžařských podmínkách. Stačí pouze decentní tenký proužek a kýžený efekt je zaručen. Opomenout nelze samozřejmě ani řasenku. Gabriela preferuje ty voděodolné, aby se jí v psím počasí náhodou nerozmazaly a nenatekly do očí, což by jí vadilo během střílení. Na závěr ještě pečující balzám na rty a je vymalováno.

Žádný kýč

Přestože je Gabriela Soukalová velmi svá nejen co do líčení, dává přednost spíše neformálnějšímu stylu. Nemá ráda nic přespříliš okatého a přezdobeného. Svého názoru se držela i během plánovaní své nedávné svatby s Petrem Koukalem. Ženich zvolil klasický anglický oblek s červeným motýlkem a nevěsta se pyšnila nádhernými prostými šaty z dílny Beaty Rajské. I na svůj velký den se Gabriela pochopitelně pečlivě připravovala, taktak že stihla obřad. Nutno však uznat, že to jí i jejímu milému velice slušelo. Snad společný život sportovní pár prožije ve zdraví, štěstí a se stejně nadanými a krásnými dětmi, jako jsou jejich rodičové.

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook