Geloren - kloubní výživa pro psy

Trendy podzimu 2017

25.9.2017
Foto: etsy.com

Trendy se rok co rok ve všech ročních obdobích mění. Možná patříte do skupiny žen, které se trendy nechávají strhnout a nakupují si krásné módní kousky. Možná jste ale jednou z těch, jež se trendy pouze inspirují. Vždy při tom ale ctěte pravidlo, že nosit se má pouze to, v čem se cítíte dobře. Nezapomeňte na to ani u podzimních trendů pro rok 2017, které vám právě teď představíme. A že stojí za vyzkoušení!

Tričko s názorem

Začínáme zlehka – pohodlnými tričky. Ta budou na podzim frčet především v potištěné variantě. Nosit se budou trika s názorovými potisky. Ať už obrázek, jedno slovo nebo celá věta, s tímhle trikem nešlápnete vedle. Pokud se vám trend líbí, můžete si udělat radost kvalitním potištěným tričkem od světoznámých módních značek.

Plisované midi sukně

Na podzim budou z estetického, ale vlastně i z praktického důvodu v kurzu midi sukně, které vás zahřejí a budou vypadat božsky. Zkombinovat je můžete klidně jen s jednobarevným tričkem, nejvíce se však budou nosit s lehkými svetříky. Vymýšlíte nový outfit do práce nebo do školy? Plisovaná sukně midi délky s novým svetříkem vám určitě bude slušet. Nejčastější barvou sukní budou ty s metalickými odlesky.

Kostýmky

Kostýmky se vrací! Zapomeňte ale na ten, který vám leží už 5 let ve skříni a čeká na svou novou slávu a znovuobjevení. Kostýmek s elegantními kalhotami ke kotníkům nebo nad kotníky doplňte sáčkem stejného vzoru a lodičkami na podpatku. Lepší outfit do práce nemůžete vybrat! Nebojte se ani barev nebo vzorů, jako jsou jemné proužky.

Foto: wachabuy.com

Foto: wachabuy.com

Klíčová barva

Ani podzim nezůstane bez své vlastní barvy, která bude hrát prim. Na podzim jí bude červená ve všech odstínech, která sluší každé ženě. Doplnit ji můžete o oranžovou, která už ale každému nesluší, doporučujeme ji tedy pořizovat na kouscích oblečení pro spodní část těla. Kombinace červené a oranžové se bude prolínat přes trika, kalhoty, šaty, ale i kabelky nebo boty.

Rukávy a ramena

Jste-li vyšší než 170 cm, určitě si oblíbíte i trend zvýrazněných ramen. Pozor, menším postavám nesluší! Výrazná ramena u sáček, blejzrů, bundiček, ale i halenek najdete u každé značky. Důraz se stále jako v létě bude klást i na široké, nabírané rukávy, klidně i do zvonu. Šaty, halenka, ale i bunda s nabíranými rukávy budou tím pravým kouskem do vašeho nového trendy podzimního šatníku.

Foto: Rachel Moore Life And STYLE blogger: Pinteresting Plans

Foto: Rachel Moore Life And STYLE blogger: Pinteresting Plans

Těšíte se na podzimní trendy? Který trend vás zaujal nejvíce?

Tereza Obořilová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook