Geloren - kloubní výživa pro psy

Trendy barvy pro rok 2015

31.5.2015
Foto: pinterest.com

Hledáte inspiraci, nový impuls pro své bydlení? Přemýšlíte o nových dekoracích, nábytku nebo si jen rádi přečtete, co je ve světě designu trendy? Tento článek vám napoví, jaké barvy budou v interiéru trendy tento rok.

Odborníci na design z kraje tohoto roku přišli se třemi barvami, které budou letos trendy. Svým výběrem ovlivnili i výrobce nábytku či dekorací, kteří se jejich názorem začali řídit. A jaké tři barvy to jsou?

1) Naprostým vítězem je Marsala

Rudý odstín s hnědými odlesky, i tak by se dala popsat barva s názvem „Marsala“. Barva dostala své jméno podle sicilského červeného vína. Marsala je na jedné straně smyslná, na té druhé delikátní a sofistikovaně elegantní. Navozuje důveru, pocit stability a sebejistoty. Už ji máte ve svém interiéru?

Foto: bydleni21.cz a designoutlet.cz

Foto: bydleni21.cz a designoutlet.cz

2) Měděná oranžová

Ano odhadli jste to správně, další barva z červeného spektra. Od chladné modré a zelené, které naprosto dominovaly minulý rok, se přesouváme k teplejším odstínům. Měděná oranžová je opět pastvou pro oko, protože je velmi jemná, ale zároveň také nepřehlédnutelná. Na první pohled však kombinuje dva zcela neslučitelné principy – jemnost a křiklavost.

Foto: pinterest.com a designoutlet.cz

Foto: pinterest.com a designoutlet.cz

3) V nočním stínu

Z barevného spektra odstínů červené se vymyká světle šedá, která předchozí dvě barvy doplňuje. A co víc, k oběma se moc hodí. Nepusobí tak chladně a pokud ji zkombinujete s teplejšími odstíny, bude se ve vašem interiéru perfektně vyjímat.

Foto: pinterest.com a designoutlet.cz

Foto: pinterest.com a designoutlet.cz

Veronika Březinová

Zdroj: http://www.designlive.cz/

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook