Geloren - kloubní výživa pro psy

Trend letošního roku? Šněrování!

14.3.2016
Šněrovací šaty

Šněrování se letos stalo opravdovým hitem. Najdete ho jak na botách, tak na šatech a topech! Máte o šněrování pochybnosti? Vyzkoušejte ho a uvidíte, že s ním budete opravdu šik. Myslíme, že tohle se módním návrhářům opravdu povedlo.

Barva

Modely se šněrováním jsou odvážné a odhalují velkou část těla, hranice vkusnosti je tedy tenká… Doporučujeme si je pořídit v neutrálních barvách, jako jsou černá či béžová.

Šněrovací šaty

Plesová sezóna už pomalu končí, na plesech se ale stále objevují především princeznovské róby. Vy však můžete pořádně překvapit se sexy šněrovacími šaty! Ples ale není jediným místem, kam si takový kousek můžete obléct – skvěle se hodí i party nebo na večeři. Inspirujte se celebritami, které si tento typ šatů zamilovaly. Pokud máte velká prsa, zvolte spíše šněrování po stranách, ať vaše míra nahosti není příliš velká. Decentnost je důležitá.

Šněrovací topy

Ani u topů nemusí být šněrování pouze v dekoltu. I na zádech či na krku vypadá skvěle! Pokud takový top zvolíte, vyvarujte se však klasické podprsenky, vezměte si buď silikonovou, nebo jen silikonové nálepky. Perfektní dojem uděláte v kombinaci černého topu s křivákem, ale pokud sázíte spíše na jemnost, přehoďte přes top kožešinu.

Šněrovací top

Foto: pinterest.com

Šněrovací crop top a body

Crop top a body mají společnou jednu věc – perfektně se k nim hodí jakékoliv kousky oblečení s vyšším pasem. Zejména u crop topu by měl být důraz na vyšší pas opravdu větší, abyste své tělo neodhalovala příliš.

Foto: pinterest.cz

Foto: pinterest.com

Šněrovací boty

Šněrovací boty můžete nosit téměř k čemukoli. Perfektní jsou především ty bez podpatku, které i se šněrováním působí velmi jemně. Hodí se například k tunikám, overalům nebo šatům přes jedno rameno. Jsou vhodné pro ženy se štíhlýma nohama, boubelkám by uškodily.

Šněrovací boty

Foto: pinterest.com

Na tento trend je potřeba jistá dávka odvahy. Pokud se ve šněrování cítíte nejistá, lidé to na vás poznají a jejich pohledy vás ještě více rozsuší. Potom se nebudete cítit sexy, ale trapně. Pokud si ale šněrovací kousek pořídíte, rozhodně se ho nebojte!

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

Máte na šněrování dost odvahy? Pochlubte se svými fotografiemi!

Karin Petřeková

 

RelatedPost

1 komentář

  1. Pingback: 10 trendy kousků, které jsou tohle léto v kurzu | Království žen

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook