Geloren - kloubní výživa pro psy

Telepatie – jak se naučit číst myšlenky

31.8.2017
Foto: 123rf.com

Čtení myšlenek může znít opravdu neuvěřitelně, ale to si lidé před lety říkali i u létání letadlem, u elektřiny a dalších vynálezů, které dnes vnímáme jako samozřejmost. A velmi podobně je to i s telepatií. Nemusíte mít žádné magické schopnosti, abyste dokázali přečíst to, co si druhý myslí. Stejně tak zvládnete přimět někoho, aby jednal podle vaší myšlenky.

Jak je to možné?

V první řadě je důležité pochopit podstatu a sílu myšlenky. Z vědeckého hlediska to vypadá, že myšlenka existuje jenom v našem mozku. Každá myšlenka je však energií a energie se dá zhmotnit. Bezdrátový signál také nevidíte, a přesto existuje. To samé platí u myšlenek.

Kdy to funguje?

Také se vám občas stane, že chcete třeba zavolat mámě a najednou na displeji mobilu svítí její číslo a ona volá vám? Nebo chcete něco říct a řeknete to s partnerem zároveň? Ano, i tohle je určitý druh telepatie. Ten funguje nejvíce mezi blízkými lidmi. Často se totiž stane, že spřízněné duše, přátelé, rodina nebo partneři jsou propojeni silným duševním poutem, a navzájem si tak dokážou číst a také ovlivňovat myšlenky. Je to stejné, jako když vycítíte, kdy má ten druhý radost, kdy je smutný… Většinou vám stačí jeden pohled, a už víte, že se něco děje.

Jak myšlenky číst

Vyzkoušet můžete čtení myšlenek v přítomnosti druhých. Sledovat můžete změny v chování, v mimice a v řeči druhého. S telepatií pak úzce souvisí také psychologie a to, jak dokážeme druhého vnímat. Také se můžete pokusit vycítit pocit nebo náladu protějšku. Druhá možnost, jak číst myšlenky, funguje i na dálku. Říká se, že lidé se rodí se schopností telepatie, ale tuto schopnost ztratí nebo zapomenou, když se učí mluvit. Celý pojem telepatie je pak složen ze slov tele, což je vzdálenost a pathe, což je cítění.

Vyzkoušejte jednoduché cvičení

Cvičení v blízkosti druhého

Toto cvičení můžete vyzkoušet s partnerem, s kamarádkou nebo kterýmkoliv jiným blízkým člověkem. Sedněte si do klidné a tiché místnosti. Domluvte se, kdo bude myšlenku vysílat a kdo ji bude přijímat. Opřete se zády jeden o druhého a uvolněte se. Snažte se na nic nemyslet a absolutně vyčistěte hlavu. Poté se pokuste vyslat danou myšlenku. Soustřeďte se na ni a představujte si, jak přichází k druhému. Může to být myšlenka na společnou vzpomínku, na oblíbený film nebo také na činnost, kterou má druhý udělat. Zkuste jej myšlenkou přimět, aby se třeba poškrábal na hlavě. Toto cvičení opakujte a trénujte, budete překvapeni tím, jak to funguje.

Cvičení na dálku

Sedněte nebo lehněte si a zavřete oči. Představte si člověka, kterému chcete svou myšlenku poslat. Vybavte si jeho obličej a představte si danou myšlenku, jak k němu přichází. Soustřeďte se na danou myšlenku alespoň pět minut. Vložte k myšlence nějakou větu, například – Teď mi zavolej nebo Myslím na tebe, ozvi se mi. A opět se na toto soustřeďte dalších pět minut. Nakonec si představte, že svou myšlenku pro druhého, zároveň s přáním, které myšlenku potvrzuje, balíte do velké bílé koule, kterou jakoby posíláte, putuje k němu a nakonec mu ji vkládáte do hlavy. Své cvičení dokončete tím, že k myšlence přidáte i radost, dobrý pocit nebo příjemný příval energie, kterou pošlete danému člověku. Výsledek by se měl projevit do dvaceti minut a čekejte, zda vaše působení opravdu fungovalo. Budete překvapeni, jakou sílu a moc má myšlenka.

Zkoušeli jste někdy někomu číst nebo poslat myšlenky?

Michaela Michalíková

DOPORUČUJEME

2 komentáře

  1. Ivana Tomickova

    23.9.2017 at 21:55

    Skousela jsem cviceni na dalku a bohuzel nefunguje ???

  2. Ivana Tomickova

    19.3.2018 at 20:43

    Moc se snazim o cviceni na dalku ale bohuzel to nefunguje , jsem z toho smutna. Moc bych si prala aby to fungovalo a aby jsme zase byli spolu. A taky bych si prala aby ke me zmenil chovani k lepsimu. Miluji ho a hodne to boli ??

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook