Geloren - kloubní výživa pro psy

Těhotenská móda: i nastávající maminky mohou být IN

13.11.2015
Foto: pinterest.com

Těhotenství patří mezi nejkrásnější období v životě ženy. Ale s tím, jak se zakulacujeme, a roste nám bříško, se musíme na nějaký čas rozloučit s běžným oblečením. Když už nedopnete své oblíbené džíny, přichází na řadu těhotenská móda.

A že jde skutečně o módu a nikoliv jen o nutné zlo, se snaží dokázat specializované obchody po celém světě. Dnes už nemusíte nosit jen vytahanou košili a neforemné kalhoty s laclem. Móda pro budoucí maminky je rozmanitá, originální a šik. Oblíbená jsou například trička pastelových barev z elastického materiálu, která se nesnaží bříško nijak schovat, ale právě naopak na něj upozornit.

Vystupte z řady a buďte originální

Foto: belly-tehotenska-moda.cz

Foto: belly-tehotenska-moda.cz

Na naše otázky ohledně oblečení pro těhotné ženy odpovídala Sylva Nekvapilová, vedoucí brněnského obchodu Belly – Těhotenská móda, který najdete na adrese http://www.belly-tehotenska-moda.cz/.

Nákup těhotenského oblečení může být velkým zásahem do rodinného rozpočtu. Do jakého oblečení se vyplatí investovat hned ze začátku a na které můžeme s nákupem počkat?

Určitě je dobré zainvestovat do kalhot, legín a dobře padnoucího prádla. Počkat se může s nákupem triček a šatů.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

Jak zařídit, aby ženám nakoupené těhotenské oblečení vydrželo po celé těhotenství a nemusely si s rostoucím bříškem kupovat stále nové kousky?

Důležité je, aby si zákaznice vybraly zboží z kvalitního materiálu a také střihu, který odpovídá jejich postavě. Dnes se vyrábí zboží z elastických materiálů, které se přizpůsobí rostoucímu bříšku.

Dá se využít těhotenské oblečení i po porodu?

Většina těhotenského oblečení je využitelná i po porodu. Dle pružnosti materiálu se oblečení vytvaruje podle postavy a mohou je poté nosit i netěhotné ženy. Belly – Těhotenská móda nabízí oblečení různých střihů i materiálů, ze kterých si určitě vyberete, a které vám bude sloužit ještě dlouho po porodu.

Jaké jsou letošní trendy v těhotenském oblečení?

Dá se říci, že těhotenské oblečení kopíruje módní trendy běžného oblečení. Momentálně je velký zájem o užší a rovný střih riflí a o elegantní zateplené legíny. Nemůžete sáhnout vedle ani s černými legínami, které zkombinujete například s dlouhým svetrem.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

Hitem sezóny jsou také rozevláté kardigany nebo ponča, která vám padnou v jakékoliv fázi těhotenství a vypadají dobře na každém. Nemusíte se bát ani zářivých barev nebo kratších střihů, experimentování s módou je zábava.

Některé ženy jsou přesvědčené, že v těhotenství mohou nosit jen volné kalhoty, rozevláté halenky a tuniky. Jak si mohou nastávající matky zachovat šik vzhled?

Nastávající maminky si mohou zachovat pěknou postavu díky střihu a materiálům, které jsou módní a slušivé. Nemusí se tak omezovat pouze na nákup běžného volného oblečení. To, že čekáte děťátko, ještě neznamená, že jste odsouzená k devíti měsícům v neforemném oblečení. Díky stále se rozrůstající nabídce těhotenského oblečení je vskutku snadné držet krok se současnou módou. Volte pohodlné a elastické materiály, velkou službu vám také udělají šaty či halenky po bocích lehce řasené, které se přizpůsobí velikosti vašeho bříška, radí paní Nekvapilová z Těhotenská móda Belly.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

Jak je to s nákupem společenského oblečení nebo oblečení do kanceláře?

V dnešní době je nabídka těhotenského oblečení tak rozmanitá, že se dají pořídit elegantní šaty a kalhoty na společenské události a také na běžné nošení, například do
práce v kanceláři.

Jaké máte zkušenosti s nákupem těhotenské módy? Obracíte se spíše na specializované obchody nebo si poradíte s běžným oblečením?

Iveta Karousová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook