Geloren - kloubní výživa pro psy

Tajuplný horoskop inspirovaný bájnou Atlantidou

8.10.2017
Foto: pixabay.com

Atlantida je velmi oblíbeným tématem a vrtá hlavou mnohých. Na tomto místě měli žít tajemné bytosti, které se pyšnily zvláštními schopnostmi. Dodnes nikdo neví, jestli Atlantida opravdu existovala. Nicméně jako upomínka tohoto mýtu vznikl zajímavý horoskop inspirovaný vlastnostmi bájných obyvatel

Valetud neboli Beran

Valetud se vyznačuje silou, a to jak vnitřní, tak vnější. Má v sobě zvláštní přitažlivost, miluje moc a vědomí, že jej někdo obdivuje a téměř až uctívá. Všechny své vlastnosti dokáže využít ve svůj prospěch.

Filli neboli Býk

Filli je rodinný typ a vytváří útulný domov, zázemí a jistoty. Tento člověk bývá velmi často vzdělaný, je dobrým společníkem a věrným přítelem. Dá se na něj spolehnout a má smysl pro spravedlnost.

Genitor neboli Blíženci

Neustálý cestovatel a objevitel, který se neumí nudit. Genitor má velké množství zájmů, mnoho přátel a je výborným vůdcem. Je však také snílek, miluje umění a nejvíce ze všeho si cení svobody.

Fratres neboli Rak

Člověk narozený v tomto znamení potřebuje k životu hlavně lásku. Pro druhého dokáže obětovat i sám sebe. Miluje přírodu, zvířata, všechno živé a velmi rád je ve společnosti druhých. Je to skromný, mírný a oddaný člověk.

Lucrum neboli Lev

Lucrum je silné znamení úspěchu a síly. Je rád vidět, rád se poslouchá a k životu potřebuje obdiv. Dokáže mluvit před lidmi, vést a motivovat davy a má nezdolnou chuť zachránit celý svět. Je to chodící charisma.

Vita neboli Panna

Nejinteligentnější znamení, které touží po častém přísunu informací a moudrosti. Tento vzdělaný člověk by chtěl být dokonalý a zhlédl se v perfekcionismu. Je vždy dokonale upravený, čistý a můžete se na něj vždy spolehnout. Slib je pro něj nepřekonatelný závazek.

Inimici neboli Váhy

S tímto znamením si užijete dobrodružství a divoký život plný smíchu. Často se však Inimici dokážou litovat a potřebují velké množství chvály a povzbudivých slov. Rádi utíkají do svých snů a jsou naplnění vírou.

Amici neboli Štír

Tajemné a nepopsatelné znamení Amici umí učarovat. Často pobývají ve společnosti, jsou však nepolapitelní a milují divokost, spontánnost a ve svém životě potřebují hlavně vášeň. Druzí pro ně opravdu hodně trpí.

Regnum neboli Střelec

Velmi komunikativní a otevřené je znamení Regnum. Milují cestování, poznávání Nových krajů, zvyklostí a v neposlední řadě také lidí. Chtějí být vždy uprostřed dění a často tak zapomínají na vzdělání a duchovní růst.

Peregr neboli Kozoroh

Silné a pevné znamení, které málokdy ustoupí ze svého názoru. Tito zrozenci mají opravdu pevnou vůli, jsou ctižádostiví a ví, co v životě chtějí. Mohou mít problémy ve vztazích nebo delší dobu zůstat sami. Jsou nároční k sobě i k druhým.

Mors neboli Vodnář

Nadpozemsky krásní a velmi zvláštní lidé, kteří mají nejblíže k bytostem z jiných světů. Toto znamení dokáže mnohé. Na co sáhne, to se mu podaří, ať už se vydá uměleckým, technickým, nebo třeba duchovním směrem. Jsou to milující, citlivé a velmi zajímavé bytosti.

Uxor neboli Ryby

Poslední znamení atlantského horoskopu mluví o velmi citlivých a vnímavých jedincích. Mají smysl pro rodinu a k životu potřebují podporu svých blízkých, plnění si snů a naplnění. Rádi pomáhají druhým a potřebují se cítit milováni.

Jak na vás sedí tento originální horoskop?

Michaela Michalíková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook