Geloren - kloubní výživa pro psy

Svatba na pláži nemusí být snem!

29.4.2015
Foto: 123rf.com

Řecko je ideálním místem pro letní dovolenou plnou zážitků a odpočinku. Ale opravdu jenom to? NE! Řecko je také krásné místo pro nezapomenutelnou svatbu! Tak proč nespojit příjemné s užitečným a mít svatbu a svatební cestu v jednom? Splnit si svůj sen o svatbě u moře není nic nereálného. Poradíme vám vše potřebné pro organizaci svatby v Řecku!

Kde ale začít?

Plánování svatby v cizině je samozřejmě o něco málo složitější, nežli na domácí hroudě. Odměnou vám však budou nezapomenutelné zážitky plné slunce. Pro zařízení svatby v zahraničí a její plánování je dobré začít nejméně šest měsíců dopředu.

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

Pro realizaci svatby v Řecku je nutné vyřídit několik formalit. Začneme nejdříve těmi v Čechách, kde si snoubenci musí zajistit ověření kopií rodného listu a vysvědčení o právní způsobilosti, včetně jejich překladu do řečtiny. Dále je potřeba zajistit termín a místo obřadu, oddávajícího a svědky. Řecké úřady často požadují, aby snoubenci byli na místě konání svatby již týden předem.

Pokud máme zařízené vše v Čechách, čeká nás zařizování v Řecku. Zde je nutné uhradit administrativní poplatek na místní radnici, který je obvykle 50 € až 120 €. Svatba mimo radnici je s dalším příplatkem, který se platí na místě. Dále je nutné zajistit oddací list včetně jeho ověření pro české úřady a česky mluvícího delegáta v den svatby.

Nejste na to sami

P1040447Točí se vám ze všech těch formalit hlava? Nezoufejte a obraťte se na odborníky, kteří vám s plánováním rádi pomohou. Cestovní kancelář Viamare, specialista na Řecko a jeho ostrovy, právě tyto služby nabízí. Nesněte o nezapomenutelné svatbě, ale prožijte ji!

Pokud nemáte ještě svatební šaty a chystáte se vdávat, soutěžte s námi – http://kralovstvizen.cz/udalost/soutez-o-darkovou-poukazku-na-zapujceni-svatebnich-satu-ze-salonu-dd-models-praha-v-hodnote-8000-kc/.

Jaká je svatba vašich snů?

Alice

DOPORUČUJEME

5 komentářů

 1. viky

  19.12.2016 at 10:32

  dobry den zarizoval jste nekdo prosim nejakou svatbu v zahranici? my premyslime se snoubencem o svatbe v zahranici jiz delsi dobu, presna destinace Mauricius

  • kocka

   20.12.2016 at 10:17

   Ahoj, pokud přemýšlíš o svatbě v zahraničí, tak ti doporučím vše zařizovat přes agenturu. Mám dobré zkušenosti s touto agenturou http://www.svatba-v-zahranici.eu/

   • puclik88

    3.1.2017 at 15:38

    jako destinace holky mohu doporučit Mauricius a nebo Řecko

 2. viky.beckham

  17.10.2017 at 9:27

  Dekuji vsem nakonec jsem kontaktovala http://www.yachtwedding.com/cs a na vsem jsme se domluvili. 🙂

 3. maruska.kolaj

  26.3.2018 at 14:41

  Yacht wedding je skvela cestovka co se tyce svatby v zahranici urcite bych je kontaktovala taky.

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook