Geloren - kloubní výživa pro psy

Stylové doplňky – jedině ze dřeva!

2.11.2015
Foto: pinterest.com

Dokážete si přestavit netradiční spojení módy a přírody? Dřevěné brýle, bambusové hodinky, originální motýlky a dokonce i peněženky ze dřeva… Inspirujte se dřevěnými výrobky, se kterými opravdu zaujmete.

Jak si správně vybrat

Rozhodně se zajímejte o druh a původ dřeva, ze kterého je předmět vyrobený. Také se informujte, jakým způsobem dané dřevo ošetřovat. Každé dřevo má svá specifika a díky správné péči vám výrobek déle vydrží.

Jaké dřevo volit

Nejoblíbenější jsou tvrdé dřeviny, například eben, třešeň nebo bambus. Toto dřevo se poté natře přírodním lakem, čímž se výrobkům prodlouží životnost, a vaše doplňky tak budou už pořád vypadat skvěle.

Pro koho je tato móda

Tato „dřevěná“ móda je vhodná pro všechny milovníky originálních kousků a přírodního stylu. Zároveň existují společnosti, které za každý vámi zakoupený výrobek zasadí jeden nový strom. Jiné společnosti pak část zisku posílají na dobročinné účely. Takže tato móda je vhodná i pro všechny, kteří rádi pomáhají – ať už přírodě, nebo jiným lidem.

Kde koupit

Možností je spousta a na internetu je výběr dřevěných doplňků obrovský. Mezi nejznámější firmy ale patří americká firma Proof, která se zabývá prodejem dřevěných brýlí. Z českých firem můžeme jmenovat například Bamboo, ZEW nebo BeWooden, Dr.Woody. Je jich ale mnohem více.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

Co vše je na trhu

Velmi oblíbeným doplňkem byly v minulosti dřevěné šperky. Například prsteny, různé náramky nebo přívěsky. V dnešní době jsou však na trhu ještě mnohem zajímavější věci. A nemusíte být ani hipster, abyste si tyto doplňky pořídili – sluší totiž každému!

Dřevěné brýle

Tyto brýle patří mezi oblíbený stylový doplněk, ale také velmi praktickou věc. Můžete si vybrat designové brýle bez dioptrií, sluneční brýle, ale také brýle s dioptriemi.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

Dřevěné peněženky

Velkým trhákem jsou i dřevěné peněženky, které nejenže skvěle vypadají, ale také výborně slouží svému účelu – můžete mít prachy doslova ve dřevě.

Dřevění motýlci

Spousta mužů nerada nosí kravaty a motýlky, ale takový dřevěný motýlek, to už je něco jiného. Dřevěné motýlky se vymykají běžné konfekci a vypovídají o svém majiteli, že je odvážný, rád je středem pozornosti a jen tak ničeho se nelekne.

Manžetové knoflíčky

Pohodlný outfit s dřevěným motýlkem je pak možné doladit dřevěnými manžetovými knoflíčky. Můžete je i s motýlkem koupit muži jako dárek a pak jej vytáhnout do společnosti. Uvidíte, že zazáří!

Hodinky

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

Dalším velmi oblíbeným dřevěným kouskem jsou hodinky. Dřevěné hodinky jsou pohodlné a lehké, ale přesto plně funkční. Navíc skvěle doplní váš eko-outfit.

Mezi další novodobé dřevěné výrobky pak patří například cyklistické helmy, obaly na tablet nebo notebook, různé kryty na mobil a dokonce i dřevěné klávesnice.

Co si tedy pořídíte nejdřív? A líbí se vám tato přírodní móda?

Michaela Michalíková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook