Geloren - kloubní výživa pro psy

Sportovní akce po celé České republice

22.8.2015
Foto: sporty.cz

Léto a prázdniny jsou hlavní sezónou pro načerpání nových zážitků a zkušeností. Nabízí nám volný čas pro to, co máme rádi. Pokud tedy i vy patříte mezi akční jedince, kteří neradi sedí doma, přečtěte si tento článek a dozvíte se, jaké sportovní akce vás během letních prázdnin čekají po celé České republice.

Rainbow Run v Brně

Rainbow Run je pětikilometrový běh plný zábavy a radosti určený pro všechny lidi se srdcem na pravém místě, kteří milují život a umí si ho užívat plnými doušky. Tento závod je uspořádán na podporu dětské hematoonkologie a onkologie. Závod začíná 29. 8. 2015 v 16 hodin v Brně, registrovat se můžete do 28. 8. 2015.

http://www.rainbowrun.cz

TEMPISH Night Skates

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

Rádi se projedete na kolečkových bruslích? Pak nesmíte chybět na sportovní akci značky Tempish, která v Olomouci a Přerově pořádá večerní jízdu po městě. Projížďka je zajímavá tím, že vede po silnicích v centru měst, do kterých je během této akce automobilům vjezd zakázán. Užít si tak můžete zcela jiné trasy pro bruslení, než na jaké jste zvyklí. Během prázdnin můžete stihnout i více termínů večerních projížděk na kolečkových bruslích.

http://www.tempish.cz/cz/ruzne/vyjizdky-vecerni-olomouci/

Dračí lodě

Dragonboating je týmový sport na vodě, kde má 22 sportovců společný zájem a žije společným cílem. Do jedné lodi zasedají muži i ženy, aby poté společně předvedli, že jako jeden tým dokáží mnohem víc než jednotlivec. Pokud vás tento sport zaujal, můžete si jej přijet prohlédnout naživo na jeden z termínů akcí, které se s dračími loděmi konají po celé léto. Závody jsou doprovázeny velkými koncertními večery a dalším zábavným programem.

http://www.dragonboat.cz/terminy-zavodu/

RunTour po celé ČR

Foto: sporty.cz

Foto: sporty.cz

RunTour láká běžce všech úrovní. Ti na start přijíždějí ze všech koutů České republiky i Slovenska. Běžecký seriál se stal pro mnohé vstupní branou do závodního světa. RunTour je určená pro každého, kdo má rád běh a chce si dokázat, že tuhle trasu zvládne. Na výběr máte Velkou RunTour, která měří 10 km, nebo Malou RunTour, měřící 5 km. Na RunTour můžete vyrazit do měst České Budějovice, Olomouc, Hradec Králové, Ostrava, Liberec, Brno, Plzeň a Praha. V parcích, lesích, industriálních prostorách, ale také v historických uličkách měst a na náměstích poznáte, kolik sil se ve vás skrývá.

http://www.run-tour.cz

 

Užijte si krásné léto plné zábavy, nových zážitků a poznání!

Tereza Obořilová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook