Geloren - kloubní výživa pro psy

Spolupráce

PR agentury, SEO agentury, reklamní agentury a pro všechny, kteří budujete klientům kvalitní dlouhodobý linkbuilding. Magazín Království žen funguje již 2 roky, aktuální reálná měsíční návštěvnost je cca 45.000 návštěv/měsíc, na FB profilu máme přes 10.000 aktivních fanoušků a obě čísla stále rostou, a to i bez podpory kampaněmi. Ptáte se, co Vám můžeme nabídnout?

PR články

Určitě Vás budou zajímat nejen tato čísla návštěvnosti, ale především množství odkazů vedoucích z našeho magazínu, a že jich je oproti jakékoliv konkurenci pekelně málo, tzn. nejedná se o odkladiště PR článků. Reálně tvoříme velmi hodnotný obsah s minimálním % PR obsahu, a to si přejeme zachovat i nadále. Čtenost Vašich článků a především síla zpětného odkazu je výrazně vyšší než u webů, které mají lepší hodnocení vyhledávači, ale odkazují z něj za 15  let působení vysoké stovky tisíc zpětných odkazů, které krátí jejich účinnost. Uveřejněné články nejsou časově omezeny, zůstávají uveřejněny v příslušné kategorii.

Cena za 1 článek je pro koncové klienty i agentury 1.500,- Kč bez DPH, ale předpokládáme, že nemáte jednoho klienta a proto jsme pro Vás vytvořili výhodné balíčky:

Balíček 10-ti PR článků    13.000,- Kč bez DPH

Balíček 20-ti PR článků    21.000,- Kč bez DPH

Balíček 30-ti PR článků    30.000,- Kč bez DPH

Balíček 50-ti PR článků    45.000,- Kč bez DPH

Uveřejňujeme nejen jednotlivé PR články, ale také pravidelné seriály článků na konkrétní téma.

Ať si nelámete hlavu se specifikací článku, každý článek by měl splňovat následující:

  • 2000-3000 znaků
  • 2-3 zpětné odkazy
  • obrázky a fotografie maximálně o velikosti 100 kB

Tématické PR články

Tématický PR článek je typ článku, ve kterém zmiňujeme více klientů podobného zaměření, např. kosmetické produkty, možnosti výletů v kraji atd. Cena tématického článku se odvíjí od množství zpětných odkazů v článku – 750,- Kč bez DPH / zpětný odkaz.

Specifikace tématického PR článku:

  • rozsah stejný jako u běžného PR článku
  • alespoň 3 různé produkty/značky/tipy, maximálně 5
  • 1 zpětný odkaz ke každému z produktů/značek/tipů, maximálně tedy 5 zpětných odkazů

Uveřejnění článku na FB

V případě zájmu můžeme uveřejněný článek v magazínu sdílet na náš Facebookový profil, a to za cenu 300,-Kč bez DPH / sdílený článek.

Redakce

Nemáte vlastního redaktora nebo copywritera, který by Vám článek napsal? Svěřte článek do rukou naší redakce. Cena sepsání 1 PR článku je 500,- Kč bez DPH.  Článek k napsání je třeba zadat alespoň 2 týdny před plánovaným uveřejněním. Na obsah hodně dbáme, proto články plánujeme s dostatečným předstihem tak, aby byly dobře napsané a vždy zkontorolované korektorkou, ale byl i dostatek času na schválení z Vaší strany.

Soutěže

Pro naše čtenářky a čtenáře pravidelně připravujeme soutěže o hodnotné ceny, které jsou velice oblíbené. Souteže jsou uveřejněny v hlavním slideru na homepage magazínu, a to po celou dobu platnosti soutěže Délka soutěže je obvykle 14 dní.

Bannerová reklama

Na Království žen najdete celkem 3 inzertní plochy. Bannerovou reklamu je možné uveřejnit do kterékoliv inzertní plochy dle momentální dostupnosti.

Plocha č. 1

Zobrazení na homepage i všechny kategorie 5000,- Kč bez DPH / měsíc

Plocha č.2

Homepage 1200,- Kč bez DPH / měsíc

Kategorie (vyjma úvodní stránky) 1000,- Kč bez DPH /měsíc

Zobrazení na homepage i všechny kategorie 4000,- Kč bez DPH / měsíc

Plocha č.3

Homepage 1000,- Kč bez DPH / měsíc

Kategorie (vyjma úvodní stránky) 800,- Kč bez DPH /měsíc

Zobrazení na homepage i všechny kategorie 3400,- Kč bez DPH / měsíc

Pro spolupráci nás neváhejte kontaktovat mailem na l.hromcova@himagazines.cz

Facebook