Geloren - kloubní výživa pro psy

Skandální erotické filmy, které vás šokují

26.5.2017
Foto: 123rf.com

Přemýšlíte, jaký film si pustíte večer před spaním, a chcete potěšit nejen sebe, ale i svého partnera? Co takhle nějakou erotiku, která vás překvapí a možná také trošku šokuje. Tyto filmy totiž patří ke skandálním snímkům, které byly v minulosti dokonce zakázány. Rozhodně byste je však měli vidět!

1) Hluboké hrdlo

Bizarní pornografický snímek vznikl už v sedmdesátých letech. Vypráví o mladé ženě, která není spokojená v sexu a nemůže dosáhnout orgasmu. Po poradě s lékařem zjišťuje, že má klitoris v hrdle a díky tomu dokáže orgasmu dosáhnout jen orálním sexem. V tomto filmu nechybí humor, nadhled a taky velmi zajímavé ztvárnění daného tématu.

2) Caligula

Pokud toužíte po spojení historického dramatu a erotiky, je tento film ideální volbou. Snímek vypráví o italském milovníkovi ženských pozadí. Těšit se můžete na velmi otevřené scény hromadných orgií, sexuální a také výpravný děj, který zobrazuje všechno tak přirozeně a naturalisticky, až si budete možná chvilkami zakrývat oči. Některé kritiky tento film odsuzují kvůli perverzi, často se však jedná pouze o naprosté odhalení toho, co někdy nechceme vidět.

3) Intimita

Film Intimita vypráví o milencích Blaire a Jayovi, kteří se schází se ve vypůjčeném neútulném bytě, milují se na podlaze, jejich vztah je plný sexu bez závazků a bez pravidel. Opět vás překvapí realistické a nepřikrášlené vyobrazení sexuality. Zapomeňte na romantiku, city a chvilku si užijte jen milostné hrátky, divokost a vášnivost sexu v jeho nejotevřenější podobě i s tělesnými nedostatky.

4) Extáze

Jedná se o otevřenou výpověď muže, kterému „zahne“ jeho žena. Tento snímek byl dokonce označen Vatikánem za nemravný a škodlivý. Přesto mu však nechybí příběh, určité zpodobnění lásky a samozřejmě erotika a nahé scény. Film vás bude bavit a možná vás překvapí jeho přirozené zpracování a vystižení všech okamžiků, které spousta z nás zažívá i v realitě.

5) Korida lásky

Tento film patří mezi ty nejodvážnější filmy, které se věnují tématu erotické posedlosti. Je natočen podle skutečné události. Majitel nevěstince se zamiluje do mladé dívky – gejši. Oba si uvědomují nemožnost naplnění své touhy a lásky, jediným řešením je tedy smrt. Společně se domluví, že muž svou lásku uškrtí přímo při sexu. Tento film vyvolal opravdu velký celosvětový skandál. Byl zakázán v mnoha zemích a v několika z nich dokonce ještě zakázaným je.

Znáte ještě nějaký další skandální erotický film?

Michaela Michalíková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook