Geloren - kloubní výživa pro psy

Sexuální revoluce ve vaší posteli!

29.11.2017
Foto: 123rf.com

Pokud máte stálého partnera, zřejmě jste si spolu našli už určitý sexuální rytmus. Může se ale stát, že se dobrodružné milování přemění v zažitý stereotyp a sex už pro vás nebude tak přitažlivou záležitostí. Proto se podívejte na jednoduché „fígle,“ díky kterým můžete váš intimní život pořádně okořenit!

Změňte antikoncepci

Ještě pořád používáte starý dobrý prezervativ či vaginální globule? Popřemýšlejte o změně! Podobné způsoby ochrany totiž dost nepříjemně narušují intimní chvilky, jelikož jim ubírají na potřebné spontánnosti. Pokud neholdujete pohodlné hormonální antikoncepci, zauvažujte například o nitroděložním tělísku. Ta jsou sice nákladnější, ale zato se zavádějí na několik let, takže to ve výsledku vyjde ještě laciněji než klasická „pilulková“ antikoncepce.

 Milujte se v neobvyklou denní či večerní dobu

Milujete se obvykle večer před spaním? Vrhněte se na to pro změnu ráno hned po probuzení a naopak. Nečekaný, nenaplánovaný sex totiž dělá divy!

Flirtujte s ostatními

Jedná se o radu do značné míry provokativní, avšak skutečně to zabírá. Koketování vás totiž k ničemu nezavazuje a dokáže hotové zázraky. Tedy pokud umíte držet situaci pod kontrolou… Lehký flirt s neznámým přitažlivým mužem ještě neznamená, že s ním budete svého partnera podvádět, a letmé pohledy a úsměvy vám pořádně rozpumpují krev. Samozřejmě není radno podobné věci praktikovat ve společnosti vašeho přítele. Erotický náboj, který vám bude po letmém flirtu kolovat v žilách, si pak patřičně vybijete doma na své drahé polovičce.

Jezte méně na noc

Většina párů souloži večer před spaním. Pokud také patříte mezi podobné dvojice, snažte se večer jíst jenom lehce stravitelná jídla. Těžká, tučná večeře zapříčiní, že se vám bude chtít spát, budete leniví a sex díky tomu bude vláčný a nezáživný.

Více spěte

Nedostatek spánku rapidně snižuje chuť k jídlu, a bez notné dávky energie na pořádný sex nemáte ani pomyšlení. Navíc je vědecky prokázáno, že mužské i ženské pohlavní hormony se aktivně vytvářejí ve spánku!

Vyzkoušejte sex v neobvyklém místě

To se týká jak drobných variací (například přesunutí z postele na podlahu), tak i globálních změn (víkend v romantickém hotelu). Příjemnou změnou může být i automobil, pustá letní louka, písečná pláž, výtah a další neobvyklé lokality. Záleží jenom na vaší fantazii.

Uvolněte své tělo i mysl a užívejte si z plna hrdla žhavé sexuální hrátky!

Šárka Lázničková

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook