Geloren - kloubní výživa pro psy

Sex podle znamení. Jaký je erotický horoskop vašeho partnera?

28.10.2015
Foto: 123rf.com

Ne vždy musí horoskop předpovídat pouze budoucnost. Díky znamením můžete rozpoznat, na kterých místech těla má váš partner erotogenní zóny a kde chce cítit dotyky a polibky. Dnes se podíváme, jak si v sexu vedou pánové. Dámy se jistě zlobit nebudou…

Beran

Beran je velmi sexuálně založený a sex s ním můžete provozovat prakticky kdekoliv. Nevadí mu ani sex skupinový. Tento muž je vášnivý, divoký a živočišný. Když ho nažhavíte, zapomeňte na stydlivost. V posteli je on pánem a líbí se mu hlasité sténání. Má rád polohu zezadu.

Býk

Pro Býka je sex základ vztahu. Hodně toho vydrží a snadno vás utahá. Dokáže se milovat celou noc. Muži Býci mají velmi dobrý instinkt a jejich vilnost lze srovnat s chlípností skutečného býka při páření. Dávají ale přednost spíše konvenčním polohám a milují orální sex.

Blíženci

Tito muži mají rádi experimenty, zkouší nové a neznámé věci. Líbí se jim erotická konverzace, hry a různá překvapení. Pokud ho touha popadne na cestě domů, je schopen vás pomilovat i ve výtahu. Rád střídá pozice během sexu a řídí se tím, na co má zrovna chuť. Inspiraci nachází v pornu a rád mluví i během sexu. Mezi blíženci najdeme hodně bisexuálů.

Rak

Raci milují dlouhé předehry, mazlení a dotyky. Jsou to velcí romantici. Jsou pozorní, jemní a nesnáší vulgaritu a hrubosti. Milují ženská ňadra. Jejich nejoblíbenější poloha je ležet pod ženou a držet ji za hýždě. Velice je vzrušuje představa sexu mezi více lidmi.

Lev

Lev je velmi silně sexuálně založený. V ložnici musí být král, musíte ho chválit a obdivovat. Při sexu je velmi energický, vášnivý, rád si hraje. Jeho partnerka by měla mít dobrou kondici. Lvi rádi pozorují, jak narůstá vzrušení u jejich milé.

Panna

Muži v Panně vnímají sex hlavně jako fyzickou potřebu. Sice je nejspíše neuslyšíte křičet rozkoší, ale zato mají vynikající techniku. Jsou ohleduplní a něžní. Chtějí vždy uspokojit hlavně ženu. Rádi ženu milují zezadu a kochají se jejím pozadím.

Váhy

Pro muže ve Vahách znamená milostný akt hlavně zážitek. Nikam nespěchá. Rád si vychutná dlouhou předehru a oddává se sexuálním fantaziím. Je něžný, pozorný a zkušený milenec. Je pro něj důležitější uspokojení partnerky než jeho vlastní. V sexu má vysoké nároky. Rád by měl v posteli dvě ženy najednou. Většina gigolů je narozených právě v tomto znamení.

Štír

Štíři jsou velmi intenzivní milenci. Milují se vášnivě a živočišně. Při sexu neznají hranice. Milují experimenty, někdy i extrémy. Jsou velmi nekonvenční a nenasytní. Nevadí jim ani anální sex. Ženské tělo Štír dokonale zná a svou partnerku chce ovládat. Dokáže ji třeba jen jazykem vzrušit tak, že ho úpěnlivě prosí, aby jí to už udělal.

Střelec

Střelec chce lovit a instinkt mu pomůže ulovit právě tu, po které dychtí. V sexu má raději kvantitu než kvalitu. Je nepřekonatelný v erotické masáži. V posteli je přístupný čemukoliv, rád vymýšlí něco nového a partnerku často překvapuje.

Kozoroh

Muž v Kozorohu je velmi náročný milenec. Dokáže vycítit, co jeho partnerka vyžaduje, a umí v tom být dokonalý. Rád má sex pod kontrolou. Je hrdý na svou sexuální výdrž. Miluje polohu, kdy na něm partnerka sedí a on si může vychutnávat rozkoš. Mnoho Kozorohů má rádo sadomasochistické hrátky.

Vodnář

Vodnáři nechtějí jen sex, ale je pro ně důležité i duševní splynutí. Mají rádi něžnost a dlouhé předehry. Vodnáře vzrušuje, když si žena hraje s jeho vlasy. V posteli je tento muž velmi vynalézavý. Miluje hry, převleky a různé pomůcky. Nudný a stále stejný sex ho nebaví.

Ryby

Muži v Rybách mají rádi sebejisté milenky se zkušenostmi. Při milování jsou romantičtí, něžní a mají v sobě hodně vášně. Milují předehry a neradi v posteli řeční. Často mění sexuální pozice. Rádi mají takovou, kdy oba partneři sedí tvářemi k sobě. Rádi fantazírují o ženě, která je krutě pokoří.

Je jasné, že stejně jako je každý člověk originál, i jednotlivá znamení mají velmi rozmanité touhy a požadavky. V tomto článku jsou popsány sexuální fantazie mužů podle znamení. Každá žena zde může načerpat inspiraci a večer potěšit svého miláčka tak, že na to nikdy nezapomene.

Martina Mádlová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook