Geloren - kloubní výživa pro psy

Sex na neobvyklých místech, který si nesmíte nechat ujít

9.9.2017
Foto: 123rf.com

Jsou místa, která přímo vybízí ke vzrušujícímu pokušení. Využijte posledních teplých dní, nebojte se experimentovat a užijte si neobvyklý sex například v lese, na poli nebo u vody. Inspirujte se také dalšími místy, které rozhodně stojí za to vyzkoušet!

Na pikniku

Sbalte si košík plný jídla a pití a vydejte se na piknik do přírody. Nezapomeňte na deku, kterou si rozložíte na louce nebo v lese na palouku. Užívejte si jeden druhého a dopřejte si vzrušující milování v přírodě.

Na poli

Vůně sena, poslední sluneční paprsky a také možnost, že vás někdo uvidí. To všechno může být vzrušující předehrou pro sex na poli. Schovat se můžete do obilí nebo kukuřičného pole. Dávejte však přitom pozor na zemědělské stroje.

Pod vodou

Dokud je ještě teplo, je téměř povinností užít si sex ve vodě. Vyzkoušet můžete moře, rybník nebo také bazén či vířivku, pokud vám už počasí moc nepřeje. Dávejte si však pozor na to, abyste dováděli v čisté vodě, a zapomenout musíte také na kondom. Ideální jsou hrátky rukama a dráždění prsty. Pod vodou navíc nikdo nic nemusí vidět.

V knihovně

Velkou výhodou knihoven je to, že je v nich příjemný chládek, stín a klid. Vyberte si tmavší kout, klidně navečer, a hlavně dobře zkontrolujte, zda v knihovně nejsou kamery. Poté se můžete líbat, hladit a nechat se tímto dobrodružstvím dovést až k vrcholu.

V čajovně

Vůně čajovny dokáže vykouzlit exotickou atmosféru a příjemné intimní prostředí vás naladí na erotické hrátky. Zarezervujte si místo, kde se dají zatáhnout závěsy, nebo najděte temný kout, ve kterém vás nikdo neuvidí. Užijte si vášnivou a vzrušující rychlovku.

Ve výtahu

Kdo nezažil sex ve výtahu, jako by nebyl. Vyberte si ideálně dobu brzo ráno nebo naopak pozdě večer. Zmáčkněte tlačítko až nahoru a zkuste se dráždit dřív, než dojedete do cíle. A pokud jste k cíli nestačili přijít, zmáčkněte ještě pár tlačítek a užijte si laškování ve výtahu až do konce.

Na parkovišti

Zajeďte si na výhlídku. Užijte si výhled na noční město a místo letního kina, jak to vidíte ve filmech, se v autě přesuňte dozadu. V ideálních případě oblečení odložte už na předních sedadlech a zažijte divokou adrenalinovou jízdu. Třeba na koníčka?

Na balkoně

Dopřejte si sex na balkóně. Noci babího léta jsou dlouhé a rozhodně vám nebude zima. Je na vás, zda se budete milovat na křesle, na malém gauči nebo třeba opření o zábradlí.

Zažili jste sex na nějakém netypické místě?

Michaela Michalíková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook