Geloren - kloubní výživa pro psy

Sex na jednu noc. Kdy do toho jít?

11.6.2016
Foto: pinterest.com

Zajímavá zkušenost, nebo vzpomínka, kterou ukryjete na dno svojí duše a budete se snažit předstírat, že na nic takového nikdy nedošlo? Poradíme vám, jak docílit toho, abyste se druhou variantou nikdy nemusela zaobírat.

„Porozchodové“ období

Všechny to známe – už je to nějaký čas, co vás naposledy někdo držel v náručí a přesto, že ex-přítel už vám nechybí, do nového vztahu se zrovna nehrnete. Ideální čas si zařádit. Vyvarujte se však situací, kdy vás k tomu tlačí pocit osamění, či touha dohnat citový deficit. Mělo by jít ryze o doplnění sexuálních potřeb, abyste nakonec místo zábavy nezabředla do nového trápení v podobě upnutí se na nesprávnou osobu.

Párty čas

Oslovila jste na baru neznámého muže, ze kterého jste celý večer nemohla spustit oči, dali jste se do řeči a po pár skleničkách jste se odebrali kamsi? Ať už se vzbudíte u vás nebo u něj v posteli bok po boku s bolavou hlavou a morální kocovinou, hlavu nevěšte. Dle všeho nejste ani první ani poslední osoba, která takto zakončila divoký večer.

Důležité je takovou noc dopustit jen ve chvílích, kdy je člověk srovnaný s jejími dopady na vlastní osobu – zářez, nebo šrám?

Filmová noc

Jste v lechtivém kontaktu s mužem, ke kterému chováte jisté sympatie, a pozval vás k sobě na film. Váháte, zda se vydat tak snadno všanc, ale nakonec se pod útěchou pro vlastní svědomí, že přece jde jen o film, rozhodnete nabídku přijmout. Hned za jeho prahem se k vám lísá kocour, ON vás vítá s nalitou sklenkou a úsměvem ve tváři, byt voní po svém obyvateli a vy si v duchu gratulujete, že jste si před odchodem nezapomněla oholit nohy. Prvotní důvod návštěvy vás zajímá už jen pramálo.. A proč by vlastně měl?

Takovýto večer je vhodné strávit s osobou, se kterou nejste v každodenním osobním kontaktu, což by mohlo vést k nepříjemným situacím pro vás oba. Nebo s někým, u koho nemusíte mít strach o změnu vztahů, kterou společný zážitek tohoto rázu zaručeně vyvolá.

Náhlé vzplanutí vášní

Vyrazili jste s bandou přátel zbrázdit úpatí hor, či provandrovat kus země s batohy na zádech a někdo z nich k vašemu výletu přibral svého známého, který se vám velice zamlouvá. Po několikadenní akci, kdy jste se náramně bavila a byla středem pozornosti onoho nového společníka, přichází poslední večer. Kromě bolavých nohou a hlavy plné dojmů si chcete zpátky přivézt i parádní zážitek, celé to zakončit nějak jinak než je obvyklé, a tak se oddáte kouzlům svůdníka.

Podstatné je ujistit se, že oba chcete totéž – bezva vzpomínku z cest.

Sex na jednu noc není pro každého. Ty z nás, které těžko drží své city na uzdě, by se této aktivitě měly obloukem vyhnout. Namísto „nabití se“ z povyražení by se mohly stát obětí své vlastní nerozvážnosti. Na druhou stranu je dobré bláznit, dokud je člověk single, mít na co vzpomínat a možná tak i předejít případným roupům v dlouhodobých vztazích.

A co vy? Litujete, nebo vzpomínáte se šibalským úsměvem?

Ella K.

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook