Geloren - kloubní výživa pro psy

Šetřete peníze pomocí on-line nákupů!

6.1.2016
Výprodeje

Moderní a pohodlné. Takové je současné nakupování na internetu. Pokaždé, když nakupujete potraviny, dárky nebo další věci on-line, si možná říkáte, že by bylo fajn mít nějakou slevu či kupon, díky kterým byste nemuseli platit takovou částku. My vám dnes ukážeme, že to možné je! Představíme vám hned 3 portály, které vám v průběhu vašich nákupů přes internet budou buď snižovat částku k zaplacení ihned, nebo se vám jednou za čas vrátí peníze z vašich nákupů. Nezní to skvěle? Pojďme na to!

PlnáPeněženka.cz

Po registraci na tomto portálu vám bude na váš uživatelský účet připisována vždy poměrná část (v řádu jednotek procent) z ceny vašeho nákupu. Konečná vrácená částka může být tedy velmi příjemná. Stačí si v nabídce vyhledat obchod, ve kterém chcete nakupovat. Plná peněženka spolupracuje s velkou spoustou známých e-shopů, je tedy velká pravděpodobnost, že mezi nabídkou právě ten vámi hledaný bude. Pak už stačí kliknout na tlačítko Přejít do obchodu a vytvořit klasickou objednávku tak, jak jste zvyklí. Váš nákup se tím zaeviduje a na uživatelský účet u plné peněženky bude do 2 dní připsána odměna. Svou „výplatu“ si pak můžete kdykoliv vybrat. Výplata je rychlá, peníze vám budou na váš bankovní účet připsány do 3 pracovních dní. Na tomto portálu můžete využít i speciální slevové kupony.

VratnéPeníze.cz

I na tomto portálu můžete díky registraci získat unikátní slevy na nákupy až u 268 internetových obchodů! E-shop opět díky prokliku a dokončené objednávce zjistí, že jste sem přišli a nakoupili prostřednictvím tlačítka Přejít do obchodu, a připíše se vám dané provize na váš uživatelský účet u Vratných peněz. Jakmile bude na vašem uživatelském účtu nastřádáno 300 Kč, Vratné peníze je odešlou na váš bankovní účet. Systém je tedy více méně stejný jako u předešlého portálu.

SlevovéKódy.com

Zde můžete šetřit peníze pomocí slevových kódů a kuponů. Portál opět spolupracuje s velkou spoustou e-shopů, na kterých běžně objednáváte zboží. Stačí si tedy vyhledat vámi požadovaný internetový obchod a ihned zjistíte, jaké na něm momentálně probíhají akce. Mohou to být například kupony na slevu 100 Kč nebo procentní slevy z částky. Po kliknutí na kupon se vám vygeneruje osobní kód, který si stačí zkopírovat. Prostřednictvím tlačítka Využít kód budete automaticky přesměrováni do internetového obchodu, kde u posledních kroků v objednávce svůj slevový kód zadáte do příslušného políčka, a sleva se vám ihned odečte z celkové částky.

Znáte nějaké další portály, které vám šetří peníze? Využíváte je?

Tereza Obořilová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook