Geloren - kloubní výživa pro psy

Sebamed: Péče o vlasy a pokožku hlavy

27.4.2015
Foto: Sebamed

Vlasy jsou nejen korunou krásy, ale také indikátorem našeho zdraví. Je-li něco v nepořádku s pokožkou hlavy, zcela jistě se tento problém projeví i na kvalitě vlasů. Každý den vlasy namáháme nejrůznější péčí. Barvíme je, myjeme, češeme, fénujeme a žehlíme za vysokých teplot. To vše musí vlasy, které jsou silné pouhých 0,08 mm, vydržet a nevhodná péče jim škodí. Vlasy jsou následně lámavé, matné, na pokožce hlavy se začnou tvořit lupy či se nadměrně mastí.

Jemné, pečující šampony Sebamed s pH 5,5 s obsahem aktivních ochranných ingrediencí zvýší odolnost vlasů a vyhladí poškozené vlasy.

Proč pH 5,5?

Vlasová struktura je z 90 % tvořena keratinem, který zajišťuje její maximální stabilitu právě při hodnotě pH 5,5. Šampony s neutrálním pH sice způsobují zvyšování objemu vlasového keratinu, ale mírně kyselé pH 5,5 stabilizuje jejich přirozenou strukturu. Vlasy se pak lehce rozčesávají a získávají hedvábný lesk. Navíc je posílen ochranný kyselý plášť citlivé pokožky hlavy, což podporuje jeho přirozenou funkci bariéry proti vysušování a škodlivým látkám.

Výběr správného šamponu je pro zdraví našich vlasů a vlasové pokožky zcela zásadní. Šetrné složení zbaví vlasy špíny, mastnoty a šupinek odumřelé kůže, ale také o ně pečuje a udržuje je hlavně zdravé, protože jen zdravé vlasy jsou krásné!

Sebamed nabízí celou řadu šamponů, které efektivně řeší specifické problémy. Péče o vlasy Sebamed neobsahuje alkalické látky, silikony, barviva ani halogenové organické sloučeniny. Výrobky Sebamed jsou dermatologicky a klinicky testovány.

Foto: Sebamed

Foto: Sebamed

Sebamed: Jemný šampon pro každodenní použití je určený pro normální až suché vlasy. Jemně, ale důkladně vyčistí vlasy pomocí speciální formule tvořené cukrovými tenzidy. Pravidelné používání chrání vlasovou pokožku před vysušováním a vlasy jsou plnější a hedvábně lesklé. Hodnota pH 5,5 pomáhá udržovat hladkou neporušenou strukturu vlasů i při vysoké zátěži. Funkce přirozeného ochranného kyselého pláště je podpořena a vlasy a pokožka hlavy zůstávají zdravé.

Speciálně doporučováno pro časté mytí vlasů.

Jemný šampon pro každodenní použití 200 ml, doporučená cena 199 Kč.

 

Foto: Sebamed

Foto: Sebamed

Sebamed: Šampon proti lupům je vhodný pro velmi citlivou pokožku hlavy se sklonem k tvorbě lupů. Aktivní ingredience Piroctone olamin zpomaluje růst plísní podporujících vznik lupů a přispívá k jejich dlouhodobému odstranění. Při pravidelném používání získají vlasy zdravý objem a lesk. Denní péče stabilizuje mastící se pokožku hlavy a zanechá vlasy krásné a zdravé. Klinické testy prokázaly, že již po dvou týdnech používání se snižuje tvorba lupů o 50 % (Institut Schrader, Holzminden, 2006).

Sebamed Šampon proti lupům 200 ml, doporučená cena 249 Kč.

 

Foto: Sebamed

Foto: Sebamed

Sebamed: Šampon proti vypadávání vlasů výrazně snižuje vypadávání vlasů díky lepšímu prokrvení pokožky hlavy. Kombinace komplexu NHE, kofeinu a extraktu z ginkgo biloby pomáhají stimulovat mikrooběh pokožky hlavy. Výživné látky se tak snáze dostávají k vlasovým folikulám a dochází k redukci vypadávání vlasů, které poté rostou silnější a zdravější. Klinické studie potvrdily i účinnost při snižování androgenní alopecie. Hodnota pH 5,5 chrání a udržuje zdravou pokožku hlavy, stabilizuje ochranný kyselý plášť a posiluje vlasovou strukturu.

Šampon je vhodný pro všechny typy vlasů.

Sebamed Šampon proti vypadávání vlasů 200 ml, doporučená cena 249 Kč.

 

Foto: Sebamed

Foto: Sebamed

Sebamed: Regenerační šampon navrací poškozeným vlasům lesk a hebkost díky vysoce účinnému regeneračnímu komplexu s biopolymery a mléčným proteinem, které na vlasech vytvoří ochrannou vrstvu a vyhladí je. Hodnota pH 5,5 chrání a udržuje zdravou pokožku hlavy, stabilizuje ochranný kyselý plášť a posiluje vlasovou strukturu. Šampon je určen pro suché a barvením či trvalou zatěžované vlasy. Dermatologické studie potvrzují výbornou snášenlivost a účinnost na suchou pokožku hlavy (Prof. R. Trüeb, Univerzitní nemocnice Zurich, 2005). Vlasy jsou lesklé, zdravější a dobře se upravují.

Sebamed Regenerační šampon 200 ml, doporučená cena 249 Kč.

 

Foto: Sebamed

Foto: Sebamed

Sebamed: Regenerační kondicionér na vlasy 200 ml poskytuje vlasům intenzivní péči po umytí. Vlas je po použití balzámu obalen ochrannou vrstvou, která jej vyživuje, dodá mu objem a pevnost. Speciální bylinné extrakty pronikají do vlasů a zlepšují jejich strukturu a elasticitu. Hedvábné proteiny chrání vlas před vysušováním. Vlasy se snadněji rozčesávají a upravují.

Kondicionér je vhodný pro všechny typy vlasů.

Sebamed Regenerační kondicionér na vlasy 200 ml, doporučená cena 189 Kč.

Alice

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook