Geloren - kloubní výživa pro psy

Šály a pokrývky hlavy, které si zamilujete!

21.1.2016
Huňatá šála

Zima na nás dýchá ze všech stran… Abyste se cítila pohodlně a v teploučku, měl by váš outfit zahrnovat nejen pořádnou bundu, ale také čepici a šálu. I v sychravých dnech můžete vypadat stylově! Představíme vám aktuální trendy těchto hřejivých kousků oblečení.

Nákrčník

Oblíbenou klasikou jsou pletené nákrčníky. Jejich výhodou je, že jsou „nekonečné“ – nikde se nerozpojují. Pokud jste zručná a kreativní, nákrčník si můžete uplést i sama, internet nabízí plno návodů.

Chlupatý límec

Chlupatý límec vypadá nesmírně elegantně, a právě proto ho můžete využít i na plesy a svatby pořádané v zimě. Límec nejlépe vynikne s kabátkem, rolákem či se svetrovými šaty.

Chlupatý límec

Foto: pinterest.com

Kárované šátky

I když nejsou z extra teplého materiálů, jsou tyto šátky velmi oblíbené. A není divu, vypadají opravdu dobře! Hodí se k jakékoliv bundě či kabátku.

Károvaná šála

Foto: pinterest.com

Dlouhý šál a trojcípý šátek s třásněmi

Dlouhý šál obmotáte kolem krku, kolikrát chcete, zima vám tedy rozhodně nebude. Trojcípé šátky dokážou zahřát i jinak, můžete je přes sebe přehodit jako pončo.

Trojcípý šátek s třásněmi

Foto: pinterest.com

Pokrývky hlavy dokážou být velice slušivé, stačí si vybrat z mnoha různých designů.

Maxi klobouky

Klobouky sice výrazněji nezahřejí, zato jsou letošním velice výrazným trendem. Klobouky se širokou krempou budou vypadat skvěle s kabátkem, kožešinovou vestičkou nebo s pončem. Nebojte se jich!

Maxi klobouky

Foto: pinterest.com

Huňaté kožešiny

Letos byste se bez kožešiny neměla obejít – a to platí i pro pokrývku hlavy. Co je lepší než pohodlná a zaručeně hřejivá čepice?

Huňaté kožešiny

Foto: pinterest.com

Francouzské barety

Barety působí velmi žensky a elegantně. Nosit je doporučujeme ke kabátkům, krajkovým halenkám, svetříkům či k rolákům, které letos také slaví svůj comeback.

Francouzské barety

Foto: pinterest.com

Čepice s bambulí

Na chvilku zapomeňte na eleganci a ukažte své hravé a sympatické já. Těchto čapek se rozhodně nemusíte bát, jsou opravdu in. Nejlépe vypadají v kombinaci s bundou.

Čepice

Foto: pinterest.com

Jakou čepici a šálu nosíte? Přemýšlíte o změně?

Karin Petřeková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook