Geloren - kloubní výživa pro psy

Rozpadá se vám manželství? Většinou je na vině nedostatek sexu

12.10.2018

Bohužel, po několika letech navštíví manželství nevítaný host jménem stereotyp. Spousta párů se s ním dokáže poprat, ovšem občas stereotyp způsobí tak vážné problémy ve vztahu, až nakonec manželství krachuje. Stereotyp se mnohdy prokrádá i do ložnice. Jakmile ho necháte usídlit se ve vaší posteli, dříve či později si druhá polovička (anebo i vy) najde milenku. V následujících řádcích vám dáme několik tipů, jak okořenit postelové hrátky.

Zapomeňte na různé elixíry lásky, které jsou na internetu běžně dostupné. Pokud nemá muž anebo vy problém se vzrušením a chutí k sexu, tak nic takového nepotřebujete. Spíše se zaměřte na erotické hračky, s nimiž si užijete spoustu zábavy.

Vibrátor v nočním stolku nesmí chybět

Pokud se řeknou hračky pro dospělé, nejspíše si jako první představíte vibrátor, jenž by neměl chybět v nočním stolku žádné ženy. Jedná se o vibrující nástroj, s nímž si užijete nejen sama, ale i s partnerem. Pokaždé, co zůstane manžel déle v práci a dostanete chuť na uspokojení, nemusíte volat milence, stačí mít vibrátor. Stane se vaším věrným kamarádem.

S vibrátorem zpestříte dokonce pohlavní styk, a tak ho vytáhněte při milování s manželem. Sice bude překvapený, ale určitě příjemně.

Existuje také nevibrující varianta, které se říká dildo. V nabídce jsou modely z různých materiálů, a tak určitě najdete dildo, které vám bude vyhovovat velikostí, průměrem i materiálem.

Překvapte ho erotickým prádlem

Jestliže přemýšlíte, jak svého manžela nažhavit, vyzkoušejte erotické spodní prádlo. Jakmile do vyhledávače zadáte frázi erotická inspirace, nabídnou se vám různé tipy a jedním z nich je i zmíněné spodní prádlo. Průhledná noční košilka rozhodně není od věci. Nebo vyzkoušejte kostýmy a oblékněte se jako sličná zdravotní sestřička či mladá neposlušná školačka. Fantazii se meze nekladou.

Kde erotické hračky nakupovat?

První možností je, že si zajdete do kamenného sexshopu. Všechny produkty uvidíte na vlastní oči, můžete si je osahat, což je vskutku obrovská výhoda. Ovšem pro nesmělé a stydlivé ženy je připraven sexshop RuzovySlon.cz, odkud si všechny hračky objednáte, aniž byste se červenala. Zboží je v internetovém obchodě rozděleno do několika přehledných kategorií, a to zavítáte přímo do té skupiny, kterou zrovna potřebujete. Od vibračního vajíčka přes vibrátory a dilda až po bičíky či pouta. Co vás a hlavně vašeho partnera nejvíce vzrušuje?

Sexshop má i vlastní YouTube kanál, na němž zveřejňuje erotické videonávody a recenze od uživatelů. Už má více než 1000 videí. Hračky pro dospělé tak bez problémů vyberete i podle toho, jak byly ostatní uživatelky spokojené. Pestrý sexuální život je základním předpokladem spokojeného manželství.

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook