Geloren - kloubní výživa pro psy

Rok 2018: Make-up z přehlídkových mol až k vám domů

28.12.2017
Foto: pixabay.com

Stejně jako oblast módy, i oblast líčení je silně ovlivněná měnícími se trendy. Přinášíme vám několik návodů, jak profesionální výsledek vykouzlit i u vás v koupelně.

Necítíte se jako profesionální vizážistka, ale i přesto vás baví nejrůznější experimenty s barvami, vzory a texturami? Pak se jistě řadíte mezi rozrůstající se skupinu žen, která se dokázala oprostit od každodenní rutiny a líčení je pro ně zároveň i zábavou. Právě tyto hrátky s líčidly dokáží rozjasnit i ten nejvíce ponurý den, kdy se vám vůbec do ničeho nechce.

Stejně, jako je tomu v módě, všichni napjatě očekávají, jaké líčení se objeví na nejprestižnějších módních přehlídkách. To, co si pro nás hvězdní vizážisté připraví, totiž často předznamená, na co se můžeme těšit v nadcházející sezoně. A letos to bude stát opravdu za to.

Pojďte se spolu s námi podívat na tři typy líčení z módních přehlídek, které zvládnete doma, a díky kterým budete zářit do širokého okolí.

TOPSHOP

Toto líčení je velmi decentní, ale zároveň krásně prozáří celou vaši tvář. Jak na něj?

Na tvář naneste svůj oblíbený denní make-up spolu s korektorem, kterým zamaskujete veškeré nedostatky pleti. Obličej zapudrujte a na tváře naneste lehký poprašek tvářenky a rozjasňovače, který můžete aplikovat i na kořen nosu.

Štětcem naberte pudrově růžový oční stín a vystínujte jím horní oční víčko. Se stínováním se zastavte zhruba v polovině horního víčka, rozhodně stín neprotahujte až do vnitřního koutku. Nyní sáhněte po narůžovělém či průhledném lesku na rty se třpytkami a jemně jej naneste na oční stín ve vnějším koutku oka. Trochu jej naneste i do oblasti spodních řas. Poté na štětec naberte zlatý pigment a naneste jej do stejných míst. Nakonec přetřete řasy svojí obvyklou řasenkou.

Self Potrtait

Jednoduché líčení očí pro všechny milovnice zářivých barviček, díky kterým jaro přijde o trochu dřív. Jak ho dosáhnout?

Dodejte svým očím trochu zřetelnější kontury tím, že namočíte štětec v bronzujícím pudru a nanesete jej lehce do vnějšího koutku oka směrem ven. Vezměte růžovou tvářenku a prstem ji naneste do vnitřního koutku oka. S aplikací se zastavte zhruba v jedné třetině. Abyste dosáhla přirozenějšího efektu, vezměte štětec a tvářenku důkladně rozmažte, díky čemuž získáte hezký přechod mezi vnitřním a vnějším koutkem oka. Nakonec zvýrazněte horní řasy řasenkou.

Tom Ford

Líčení, které se až tak moc neliší od vaší klasiky, ale dodá vám patřičný šmrnc. Čím je tak zvláštní?

Začněte stejně, jako byste si na oko chtěla namalovat klasickou oční linku. Pokud jste v tomto umění nováčkem, doporučujeme vám, abyste si těsně nad horní linii řas namalovala několik teček a ty následně spojila. Linka může být o trochu silnější, než na jakou jste zvyklá.

Trikem celého tohoto líčení je, že konec linky nebudete protahovat do zobáčku jako obvykle. Vezměte menší štětec s černým očním stínem a konec linky namalujte vyboulený (viz 2:21). Vatovou tyčinkou začistěte nedokonalosti. Nakonec na linii spodních řas naneste trochu bronzujícího pudru a použijte řasenku.

Který trend letos určitě vyzkoušíte?

Kateřina Umová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook