Geloren - kloubní výživa pro psy

Přivítejte podzim v černém

15.10.2015
Foto: pinterest.com

Po pestrém létě přišel podzim, kterému zkrátka sluší tmavší barvy – a to i ta nejtmavší: černá! Černá je klasika, která nikdy nezastárne. Chytrou kombinací jí snadno dodáte šťávu!

Komu sluší?                    

Na černé je nejlepší to, že sluší úplně všem. Jejím velkým plus je schopnost opticky zeštíhlovat. Ženy s menším poprsím by si ale měly dát pozor, černá zmenšuje i v oblasti dekoltu, proto raději volte střih s nařasením okolo prsou. Pokud černou nosíte právě kvůli zeštíhlení, dejte si pozor na velikost, abyste nenosila příliš malé či naopak příliš velké kousky. Pokud si vyberete správnou velikost, černá opravdu dokáže vyčarovat perfektní postavu. Černá je velmi elegantní a rozhodně se v ní nemusíte cítit jako vdova, opak je pravdou.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

S čím černou kombinovat?

Opět s černou! Černá je neutrální barva, takže se ji nebojte kombinovat v podstatě s čímkoliv. Ovšem přidává roky navíc, proto by ženy středního věku měly do svého outifu přidat ještě další barvy, například bílou či béžovou. To samé platí pro slečny s černými vlasy. V kombinaci s černou barvou vypadají úchvatně zlaté šperky a svěží make-up. Rozhodně zapomeňte na kouřové líčení, zvolte naopak meruňkovou rtěnku a světlé, neutrální oční stíny.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

Správný materiál

Vždy se řiďte pravidlem „kombinujte protikladné látky“, které platí i pro černou barvu. Například k vlněnému svetru se ideálně hodí koženkové kalhoty, třpytivý top efektně doplníte semišovou sukní a podobně.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

Koženkové bundy

Křivák je nutnosti tohoto podzimu – stejně jako toho předešlého. Co z toho plyne? Pořiďte si tento černý kousek a zkombinujte ho s černým zbytkem. A rovnou si pořiďte i malé černé! Ty v pase přepásejte, a vystavte tak na odiv svou siluetu.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

Jakou barvu nosíte na podzim nejraději?

Karin Petřeková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook