Geloren - kloubní výživa pro psy

Přírodní afrodiziaka pro lepší sex

15.7.2017
Foto: 123rf.com

Reklamy s prostředky na podporu sexu, touhy a výkonu na nás blikají ze všech stran, ale společnosti, které je vyrábějí, chtějí hlavně vyprázdnit vaši peněženku. Proč utrácet za pilulky, když stejně fungující přírodní afrodiziaka máte na dosah ruky a spoustu z nich dokonce doma? Vyzkoušejte je, v jejich sílu věřili již naši předkové.

Přírodní afrodiziaka znali již lidé ve starověku a středověku. V podstatě se věřilo v podpůrnou sílu všeho, co nějakým způsobem navazovalo sexuální představy. Také sladké potraviny byly považovány za podporu dobrého libida. Vzrušení dokázaly vyvolat i vzácné a zároveň méně dostupné potraviny. Naopak potraviny těžké a tučné sexuální touhu spíše uspaly, než aby ji podpořily. A tak je to vlastně i dnes…

Pro spalující vášeň si dejte trochu něčeho ostrého

Ostré druhy koření najdete určitě i doma ve svých zásobách. Jedná se o velice účinná afrodiziaka. Může jít třeba o dráždivou skořici, chilli papričky, pepř, celer, zázvor nebo hřebíček. Všechny zmiňované přísady způsobují překrvení sliznic a orgánů, takže vás povzbudí nejenom díky své úžasné chuti, ale hlavně rozbuší srdce a rozproudí krev.

Skvělým afrodiziakem je také česnek. V zápalu vášně zapomenete i na jeho typickou pronikavou vůni.

Podpořte svou touhu něčím sladkým            

Doma můžete najít i spoustu sladkých dobrot, které vás sexuálně povzbudí. Patří sem bezesporu med, čokoláda či vanilka. Vanilka musí být samozřejmě pravá, žádné náhražky. Kakao obsahuje mnoho vitamínů, minerálů, zejména flavonoidy, theobromin i kofein. Kakao spolu s kávou stimuluje a hlavně zvedá náladu na milování a hrátky s partnerem. Oblíbené jsou i jahody, šlehačka, šampaňské nebo čokoláda. A místo nádoby tělo vašeho milého!

Vyzkoušejte Macu, peruánské afrodiziakum

Tento zázračný prášek ze sušeného kořene peruánské Macy seženete v bylinkářství, ve zdravých výživách nebo na internetu. Maca velmi výrazně podporuje plodnost, sexuální vitalitu, potenci, vrací sílu a energii. Je vhodná pro muže i ženy, může se kombinovat i s jinými přírodními látkami, např. s guaranou.

Vůně pro zvýšení sexuální rozkoše

Další možností jsou různé esenciální vonné oleje z exotických dřevin a rostlin. Velice oblíbené jsou např. cedr, santal, jasmín či Ylang-Ylang. Oleje můžete jemně vmasírovat do pokožky a jejich vůně i lehká masáž způsobí příjemné napětí téměř zaručeně. Kromě toho je můžete také kápnout do koupele nebo do aromalampy. Oleje povzbudí smysly, zvýší touhu a uvolní tělo.

Způsobů, jak povzbudit touhu a víc si užívat své milování, je mnoho. Proč tedy místo drahých tabletek z lékárny nevyzkoušet raději něco přírodního, co navíc z velké části máte i doma. S trochou experimentování mohou být vaše sexuální radovánky stejné jako na začátku vztahu.

Martina Mádlová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook